Moderní doba dala planetě nové žíly – vodiče. Jsou všude. Pro laika může být těžké se v nich vyznat. E-shop TME.eu nabízí přes třináct tisíc druhů kabelů a téměř devět tisíc druhů propojovacích kabelů. K tomu si vyberete i opletení a bužírky, smršťovací bužírky i další příslušenství ke kabelům.

Najděte si vodiče, které potřebujete

Bojíte se, že se v tak obrovském sortimentu ztratíte? To vůbec nemusíte. E-shop je charakteristický perfektní specifikací všech parametrů nabízených výrobků. Takže si třeba vodiče nevybíráte jen podle toho, zdali jde o jednožilové vodiče, vícežilové vodiče, měřicí kabely, napájecí vodiče, kabely pro přenos dat, koaxiální kabely, kabely audio-video, kabely pro automobilové instalace, silikonové kabely apod., ale i podle dalších specifických parametrů. Může jít o výrobce, typ vodiče, barvu izolace, druh jádra, jeho konstrukci, materiál izolace, pracovní teplotu, vnější průměr vodiče, počet žil či jmenovité napětí.

Obecně se kabely dělí na ty pro pevné instalace a pro pohyblivé instalace. U pevných instalací jsou tradičně používané kruhové CYKY kabely a ploché CYKYLo kabely. Používat se mohou pro podomítkové instalace i pro instalace do lišt a drážek. Hodí se k instalaci světelných a zásuvkových domovních rozvodů.

Žádanou je i skupina propojovacích kabelů

Jde o různé HDMI a DVI adaptéry, DisplayPort, USB, kabely a adaptéry k počítačům, ploché kabely s IDC konektory, propojovací koaxiální kabely, kabely k čidlům, telefonní propojovací kabely, kabely s koncovkami RJ45 či patchcordy a světlovodné pigtaily. Takto komplexní sortiment je velice unikátní a díky TME.eu i velice dostupný.

O společnosti TME

TME, celým názvem Transfer Multisort Elektronik, je společnost se sídlem v polské Lodží. Zde má firma soustředěné své hypermoderní sklady, ze kterých své zboží expeduje nejen do České republiky, ale i v rámci celé Evropy, a stejně tak do těch nejvzdálenějších koutů světa. Na zákaznické lince se domluvíte celkem 22 jazyky, včetně češtiny. Webové stránky a e-shop jsou celkem v 26 jazycích. V některých zemích, kam patří i Česká republika, má firma přímo své filiálky, které patří do skupiny TME.

Společnost TME se zaměřuje na distribuci elektronických a elektronických součástek, dílenského vybavení a výrobků pro průmyslovou automatizaci. Firma odebírá zboží od nejprestižnějších výrobců těchto segmentů a díky perfektně zvládnuté logistice je schopna objednávky téměř obratem distribuovat k zákazníkům. Je jedno, jestli jde o velké korporace, malé a střední firmy, živnostníky, či pouhé kutily.