Směr jih

Vlně hypnotizující performance přírody v té nejryzejší podobě beznadějně propadly tisíce surfařů. Počítáte-li se mezi ně nebo jste po tom vždy toužili, vydejte se mimo nápor vlnchtivých davů na jižní cíp Bali. Uma Canggu je třetím hotelem z ultraluxusní sítě COMO, singapurské obchodnice Christiny Ong, a díky partnerství s Tropicsurf je doslova rájem na sněhobílých plážích Indického oceánu.

Exkluzivní surfing i jóga

Díky Tropicsurf máte na výběr nejen z týmu expertů pro různé úrovně, nenechte si ujít možnost vyzkoušet si unikátní typy dřevěných eco friendly prken z dílny Firewire, jako jsou shortboardy, paddleboardy, fishe, hydridy nebo longboardy. Při lekci jógy nebo masáži ve spa Shambhala uvolníte svaly namožené po boji s vlnami.

Designový luxus

Vodní živel budete mít na dosah nonstop z každého pokoje či apartmá, ať už pod proudem alfresco sprchy na balkoně nebo díky bazénu obtékajícímu všechny přízemní suity. Minimalistický světlý design interiérů je ladnou souhrou japonského designéra Koichiro Ikebuchi a italských designérů Paoly Navone a Giacoma Passera. Pro ty nejnáročnější je pak k dispozici i dvanáct duplex penthousů s terasou a vlastním bazénem, z něhož si užijete ničím nerušené výhledy na mořské vlny.