Lindex již třetí den nabízí kolekci Missioni

/ Redakce

Dnes je to třetí den, kdy módní řetězec Lindex představil novou kolekci, na které úzce spolupracoval s italskou luxusní značkou Missoni.

Neodolali jsme, abychom vám tuto jedinečnou příležitost, kdy si můžete zakoupit úžasný exkluzivní model za skvělou cenu, nepřipomněli. Hned první den, vteřinu po uvedení kolekce, jsme již několik lidí potkali s papírovými taškami Lindex Missioni. Je nám jasné, že tato spolupráce sklidí velký potlesk, obdiv, úspěch, ale zároveň vysoké očekávání, jaká spolupráce bude následovat. Věříme, že nezůstane jen u Missioni.

Být “shopoholikem” se tentokrát navíc vyplatí. Nejen, že zaplatíte méně než byste za takovou značku běžně zaplatili, ale navíc pomůžete i dobré věci. Významně přispějete na konto mezinárodního výzkumu léčby a prevence rakoviny prsu. 10% z ceny každého kousku Missoni Lindex kolekce se připíše na její konto. Pokud budete mít chuť pomoci více, můžete si rovněž zakoupit krásný kožený náramek s názvem Missoni Lindex Pink Bracellet. To jistě stojí za návštěvu butiku Lindex, který najdete například v Praze nebo jděte na webové stránky a objednávejte on-line. Navíc, nezapomeňte s sebou vzít i vaši maminku a dceru, i na ně značky Missoni a Lindex myslely.

A abychom vás ještě o něco více nalákali, koukněte se na fotografie, které vznikly při módní přehlídce ve Stockholmu, kde celá kolekce byla uvedena světu jako první.

 

Foto: PR firem, facebook.com/lindex