Lisa Eldridge: Její práce byla oceněna

/ Redakce

Tento týden proběhla médii důležitá zpráva, která řadu lidí potěšila. Novou kreativní ředitelkou ikonické kosmetické značky Lancôme se stala světoznámá vizážistka Lisa Eldridge.

Lisa téměř pravidelně byla součástí vzniku titulní strany britského vydání módního časopisu Harper´s Bazaar. Pro mě osobně je právě britský Harper´s Bazaar nejlepším módním časopisem světa a to i díky titulním stranám, které jsou doslova uměleckým dílem. Vždy přitáhnou mou pozornost. Obdivuji jejich čistotu, nápad, eleganci a smysl pro detail. Americké vydání v poslední době lehce za tím britským pokulhává a to nejen titulkou, ale i svým obsahem. Velkou roli jistě hraje i práce Lisy Eldridge, která je známá pro své naturalistické pojetí krásy.

Lisa Eldridge

Lisa Eldridge

„Je to pro mě čest být jmenována kreativní ředitelkou tak významné značky, která má za sebou neuvěřitelné dědictví, dokonalý styl a originální integritu,“ říká Lisa Eldridge. „V tuto dobu budujeme zbrusu nový Paris Make-up Atelier a já se už nemohu dočkat, až pro něj budu vytvářet nové kolekce, odstíny a produkty. Navíc pracujeme na novém on-line obsahu. Zkrátka celé je to pro mě velké a vzrušující dobrodružství,“ dodává Lisa.

Práce Lisy Eldridge

Práce Lisy Eldridge

Pro Elisu není práce pro Lancôme premiérou. Již před dvaceti lety působila v pobočce této francouzské značky v obchodní galerii Harrods jako kosmetická poradkyně. Poté byl jen krůček k práci se světovými modelkami, fotografy i celebritami. Své zkušenosti nyní vloží do vytváření nových kosmetických kolekcí, které se jistě stanou velmi vyhledávanými. Bohaté zkušenosti, cit pro krásu a ženskost budou klíčovými pilíři k dosažení úspěchu a potvrzení, že si vedení Lancôme vybralo správně.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com