L`Occitane Arlésienne:Luxusní vánoční kolekce

/ Redakce

Francouzská značka L`Occitane přichází s vánoční voňavou novinkou, která je inspirována femme fatale.

Femme fatale, osudová žena, múza. Tak lze představit Arlésienne – ženu, která inspiruje svým půvabem, šarmem a magickou neuchopitelností. Ženu, jež každého okouzlí. Vánoční kolekce značky L’Occitane pro rok 2014 nazvaná Arlésienne zachycuje všechny rysy femme fatale. Seznamte se s kolekcí, ve které se snoubí omamná vůně, šarm a nádech sváteční atmosféry.

Ač nikdy doopravdy nespatřena, zanechává výraznou stopu své přítomnosti. Stále můžete slyšet šustot látky jejích šatů a cítit závan její neodolatelné vůně. Arlésienne.  Představa osudové femme fatale, múza, kterou ve svých dílech vyobrazili takoví umělci, jakými byli Vincent Van Gogh, Pablo Picasso nebo Georges Bizet. Krásná žena se sametově jemnou pletí, hebkýma rukama, svůdnými rty a nezaměnitelnou vůní, která každého uchvátí.

Kosmetická značka L’Occitane svou představu Arlésienne ztvárnila v jedinečné vánoční edici, která v sobě spojuje tři květinové složky, z nichž každá představuje jeden povahový rys Arlésienne – šafrán ohnivý temperament, růže neodolatelný půvab a fialka magickou neuchopitelnost.

Užít si můžete například Toaletní vodu Arlésienne se třemi výraznými květinovými tóny, které dohromady vytvářejí nečekanou kombinaci. Šafrán v plném květu rozvíjí své smyslné kořenité aroma, zatímco mandarinka mu dodává odvážný dotek jiskřivé svěžesti. Elegantní a výrazná růže je umocněna několika snítkami konvalinky. Santalové dřevo coby základ něžně doplňuje fialka. Dalším produktem je Tuhý parfém s omamnou vůní růže, fialky a šafránu v praktické kulaté plechovce, která se vejde do malé kabelky i kapsy. Stačí aplikovat na místa, kde pulzuje krev, a parfém se krásně jemně rozvoní. V kolekci Arlésienne je i krém na ruce v mini balení. Stačí malé množství tohoto zjemňujícího krému a dotek vašich rukou bude jako pohlazení nejjemnějšího sametu. Křišťálově čirý tělový olej pečuje o pokožku celého těla a vyživuje ji. Pleť je díky němu vábivě hebká a neodolatelně voňavá na dlouhou dobu. Svíčka v dóze barvy růží zahalí váš byt do atraktivní vůně, která báječně podtrhne slavnostní atmosféru vánočních svátků a stane se pro každou vaši návštěvu nezapomenutelnou.

Produkty z řady Arlésienne jsou k dispozici na všech prodejnách L`Occitane.

 

Foto: Archiv značky