L`Occitane novinka: Opojná vůně červených třešní

Oblast Provence je francouzské značce L’OCCITANE při tvorbě kosmetických produktů důležitou inspirací. V obci Saint-Saturnin jsou třešňové stromy zahaleny do bílých závojů a zdobí celé úpatí hory Mont Ventoux. Tato scenerie byla inspirací také pro novou voňavou řadu.

Třešeň je symbolem mládí a obnovy, vyzařující nový život a krásu. Třešňová řada Red Cherry značky L`Occitane je voňavou novinkou, ve které najdete několik produktů.

Jako první se představuje Eau Intense, nová vůně Červená třešeň od Karine Dubreuil, tvůrkyně parfémů L’OCCITANE. Kombinace sladkých ovocných a květinových tónů v unikátní parfémované vodě přináší pocit svěžesti a romantické rozvernosti. Stejně jako třešňové okvětní lístky postupně měnící svou barvu, také zbarvení flakónu parfému tvoří přechod barev – ze světle růžové se mění do tmavší, svěží červené.

loccitane-cerisier-rouger-opener

Lehký a osvěžující sprchový gel z limitované edice Červená třešeň je zas ideálním budíčkem do každého dne. Jemná textura šetrně čistí pokožku, zatímco opojná jarní vůně odstraňuje napětí a povzbuzuje ducha.

pour-elle-Red-Cherry-Trio

Limitované tělové mléko Červená třešeň vyživuje a dopřává pocit svěžesti a harmonie. Ovocné ingredience zanechávají pokožku jemnou, hladkou a příjemně voňavou.

cherry-cream

Celou řadu završuje lehký krém na ruce obohacený o vyživující složky. Krém nezanechává mastný film a udržuje pokožku rukou jemnou, pružnou a měkkou.

OCC_80660

Foto: Archiv značky