L´OCCITANE: Zrozena z lásky k Provence

/ Redakce

Francouzskou značku L´OCCITANE není možné nemilovat! Jejich kosmetika okouzlila téměř celý svět a podlehli jsme ji i v redakci Iconiq.

Věděli jste například, že se na světě prodá každých pět vteřin jeden kus Krému na ruce s bambuckým máslem? Bambucké máslo je navíc dodáváno ženami z Burkina Faso za podmínek fair trade obchodu, o důvod víc si L´OCCITANE zamilovat.

Jarní novinky jsou v L´OCCITANE jak jinak než voňavé, paleta vůní La Collection de Grasse představuje čtyři typy nových Eau de Toilette a spolu s tělovým mlékem, sprchovým gelem a parfemovaným mýdlem tvoří vždy charakteristicky voňavou skupinku. Magnólie z dálného východu, ostružiny z jižní Francie, zelený čaj z Japonska, hořký pomeranč z Tuniska, jasmín z Grasse a Egypta, bergamot z Itálie, vanilka z Madagaskaru, narcis z Francie-pečlivě vybrané ingredience z celého světa.

Jednoduchý styl a precizně vybrané ingredience, to je základ nových vůní, které se spojili do dvojice, aby mohli vyprávět svůj vlastní příběh. Nechte se unést omamným jasmínem ve spojení Jasmín & Bergamot, opojná Magnolie & Ostružina vás naladí na atmosféru nedotčené přírody. Třetí je šťastná Vanilka & Narcis, orientální spojení tvoří pikantní ženskou vůni. Na své si přijdou i muži, čtvrtá vůně Zelený čaj & Hořký Pomeranč je svěží citrusová kombinace, kterou mohou používat i muži.

Tvůrce vůní Karine Dubreuil, která již v minulosti pro L´OCCITANE tvořila, sdílí lásku k Provence a cit pro jednoduchost společně se zakladatelem značky Olivierem Baussanem.  Vytvořila tak paletu vůní, inspirovanou městem svého dětství. Nechte se zlákat na úžasnou cestu po Provence, voňavá čtveřice bude v obchodech L´OCCITANE od konce dubna.

Foto: Archiv