London FW: Sophia Webster a Topshop Unique

/ Redakce

Nedělní přehlídkový den v režii světoznámého módního řetězce Topshop a geniální obuvnice Sophie Webster byl opět jednou z nezapomenutelných a inspirujících podívaných.

Hravá Sophia Webster

Kolekce doplňků a obuvi pastelových barev inspirovaná podmořským světem , květinovými zahradami a pop-artem potvrdila již známou unikátní stopu, kterou designérka zanechává na každém svém kousku. Roztomilá byla i kolekce mini verze obuvi Webster určená stylovým holčičkám, které si nenechají uniknout dle vzoru svých matek ani jediný trend. Velký návrat slaví i pevné psaníčko, které svou klasickou černou zanechalo v hluboké minulosti a nahradilo ji zvířecí vzorování a nejrůznější textury. V kolekci S/S 2016 nezáleží na výšce podpatku ani na jeho tvaru, od úzkých jehliček přes jutové klínky po naprosto ploché podrážky. Sophia dokazuje, že i obuv může být nejvýraznějším kouskem outfitu!

S.webster

Business Topshop Unique

Kolekce komerčního Topshopu mířila především na business ženy, kterým nechybí styl a osobitost. Důkazy, že krejčovsky zpracované padnoucí kostýmky a saka s jemným nádechem osmdesátých let dokáží být víc než kdy jindy stylové, byly naprosto dostačující. Posledních pár modelů kompletně z pastelových retro krajek byly vrcholem celé kolekce. Některé trendy budou mít sice krátkou trvanlivost, ale již teď víme, že Japonskem inspirované pyžamo na denní nošení je na jaro/léto 2016 stále vítáno.

topshop

Foto: Facebook.com; Style.com