L’Oréal Professionnel představuje nový trend IT LOOKS

/ Redakce

Tým ambasadorů značky L’Oréal Professionnel vytvořil kolekci pro podzim a zimu letošního roku. Jmenuje se IT LOOKS.

Kolekce IT LOOKS pro podzim a zimu 2014/15 vás  přenese do světa umění, do ateliéru plného inspirace a nadčasové krásy. Téma to není náhodné. Svět umění jde ruku v ruce s kadeřnickou profesí, a to už od jejích samých počátků. Vždyť kým jiným je kadeřník, když ne umělcem? Neodmyslitelnou součástí obou oborů je inspirace a kreativita. Tým českých a slovenských ambasadorů L’Oréal Professionnel vás nechá nahlédnout do míst, kde se rodí nové nápady, a zároveň vás seznámí s nejnovějšími trendy.

Andrea Josková

Andrea Josková

Pod vedením sedmi zkušených ambasadorů značky L´Oréal Professionnel Petry Měchurové, Andrey Joskové, Michala Zelenky, Renaty Márové, Libora Šuly a Ludovíta Vidy a TecniART stylistu Marka Pátla, vzniklo osm jedinečných moderních IT LOOKS účesů, vyčnívající z řady a tvořící aktuální trendy zároveň.

Marek Pátl

Marek Pátl

Precizní střih a zářivá barva, to jsou hlavní trendy letošního podzimu! Pro tuto sezonu jsou velmi elegantní, v paletě od krémové až po černou. Vysoký důraz je kladen i na materiály a zpracování. Všechny modely dávají vyniknout především precizním a nositelným střihům a zářivé barvě vlasů. O slovo se zde hlásí nová technika barvení COLORED SOMBRÉ, díky které vám může kadeřník vytvořit jemné přechody mezi jednotlivými tóny vlasů.

Irena Vavrušková

Irena Vavrušková

Celkovému vzhledu pak kralují jemně prosvětlené délky a ženskost. U nového střihu ‚lob‘ se pak můžete seznámit s delší variantou klasického bobu a konkrétně ho doprovází různá pojetí zlatých odstínů ve vlasech. Pokud toužíte po zlaté barvě, nemusíte se bát, že by vám neslušela, protože váš kadeřník má na výběr z mnoha odstínů. V kolekci IT LOOKS jsou využity odstíny velmi oblíbené barvy INOA bez amoniaku, která je uzpůsobená každé IT GIRL na míru.

Foto: archiv značky