Lot for less: Nízké sandály

/ Redakce

Kolikrát jsme před výlohami luxusních obchodů snily o těch krásných sandálech z expozice luxusních butiků, které si nikdy nebudeme moci dovolit? Ach ano, takových situací mohlo být nespočet a jistě ještě bude.

Naštěstí dnes se již mnoho low cost značek inspiruje světovými návrháři a následuje každoroční trendy z módních mol, které uspokojí všechny snílky lačné po módních trendy úlovcích aniž by jejich peněženka chřadla.

Zaměříme se tedy na aktuální jarní/letní trend – NÍZKÉ SANDÁLY, které letošní sezónu budou MUST HAVE ženy každé výšky a postavy. Heslem se stává pohodlnost !

Špičaté sandály

Pointy shoes, neboli boty se špičkou prochází skrz všechny sezóny. Tuto zimu jsme v regálech obchodů viděly mnoho špiček, kterým jsme totálně propadly. Můžeme tedy skákat radostí, že španělská značka Zara nám naskytla možnost obout si špičaté nízké střevíčky, které jsme mohly vidět na přehlídce Chanel Cruise 2015.

chanel1GLADIÁTORKY

O gladiátorkách jsme slyšeli nejedenkrát. Průměrně jednou za dva roky je vidíváme na módních molech kdy začínají být evergreenem. Značka Mango se inspirovala britskou Stellou McCartney a zařadila do své kolekce podobný pár ikonických páskových sandálů z dob římských v tělové barvě tak, aby všechny ženy mohly následovat spokojeně a stylově tento trend.

stella2

Barevný akcent

Letošním hitem jsou šťavnaté barvy tropického ovoce. Co takhle banánově žluté sandálky?
Zdali se nám zalíbily ty z kolekce ikonické značky Burberry, můžeme zajít do obchodu s módní obuví Aldo, kde najdeme stejně krásné a pohodlné letní boty za skvělou cenu.

burberry3Foto: Archiv firem