Louis Vuitton představuje kabelku LV Pont 9 

/ Lenka Komrsková

Kabelka přes rameno LV Pont 9 je nejnovější interpretací nenuceného pařížského stylu v podání značky Louis Vuitton a nový symbol tradice špičkového řemeslného umění.

LV Pont 9 je dokonalou volbou pro běžné denní i speciální příležitosti. Jméno nese po mostě Pont Neuf, jednom z nejstarších a nejznámějších mostů v Paříži, který se nachází naproti centrále značky Louis Vuitton. LV Pont 9 je první vlaštovka z nové řady koženého zboží LV Pont 9.

Sofistikovaný, klasický tvar kabelky se zaoblenými rohy ožívá v hladké, lehce vycpané teletině s exkluzivní kruhovou sponou Louis Vuitton Circle, jejíž předlohu z třicátých let minulého století v archívu oprášil a nově interpretoval Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí Louis Vuitton. Spona se objevuje mimo samotného těla kabelky, kde funguje jako zámek, také na popruhu přes rameno. Vnitřní prostor řešený z elegantně hladké barevné kůže je rozdělen na dvě praktické přihrádky a dvě kapsy. Pečlivá pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům je patrná i v klínové konstrukci samotné kabelky, díky které kabelka skvěle drží tvar a nabízí dostatek místa. Nechybí ani „skryté“ prvky, například nové magnetické zavírání ve tvaru kvítku Monogram.

Kabelka LV Pont 9 je dostupná v široké paletě barevných odstínů. Kromě elegantní černé klasiky Noir a delikátní smetanové Crème jsou v nabídce i výrazné syté barvy – Summer Gold, která připomíná exotický západ slunce, žensky smyslná Rose Dahlia a měkce snová Bleu Orage. Moderní, dokonale řemeslně zpracovaná kabelka LV Pont 9 se okamžitě po svém uvedení na trh zařazuje mezi klasiku značky Louis Vuitton s její 150 letou tradicí inovativního koženého zboží.