Lupita Nyong´o novou tváří Lancome

/ Redakce

Herečka tmavé pleti Lupita Nyong’o se mnoha lidem zaryla do paměti teprve koncem loňského roku. Následovaly bujaré oslavy díky zisku Oscara a další úspěšný krok v její kariéře na sebe nenechal dlouho čekat.

Lupita, jež si zaslouženě odnesla oscarové ocenění za roli ve filmu 12 Years a Slave, nyní dostává další příležitost, jak oslovit několik miliónů žen po celém světě. Byla totiž zvolena novou ambasadorkou kosmetického gigantu Lancome. Jedenatřicetiletá kráska si tak stoupne do řady za herečky Kate Winslet, Julii Roberts či Penélope Cruz.

9c866e9015d689e66b4f22934aec43b1

Jsem opravdu poctěná připojit se k Lancome, značce s tak prestižní historií a značce, kterou jsem vždy zbožňovala. Stejně tak jsem pyšná, že budu moci reprezentovat jejich vizi unikátní krásy každé ženy, myšlenku založenou na tom, že krása není žádný diktát, ale měla by být místo toho vyjádřením každé svobodně smýšlející ženy, která se nebojí být sama sebou“, dodala Lupita.

Keňská herečka, která je jednou z hlavních hvězd aktuální kampaně jaro/léto 2014 módní značky Miu Miu, se v nové kampani objeví na začátku září a my vás o ní budeme rozhodně informovat.

Foto: Pinterest