Luxusní módní událost Grace’n’Glamour

/ Redakce

První adventní víkend, v sobotu 1. prosince 2012 od 12.00 do 21.00 hodin se v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně uskuteční další prodejní prezentace jedinečných oděvů, šperků a doplňků.

Talentovaní čeští designéři opět představí svoji tvorbu určenou příznivcům módy a luxusu. Ten je ve smyslu filozofie Grace’n’Glamour vyjádřen mimořádnou kvalitou materiálů a dokonalým zpracováním.Grace’n’Glamour nemá ambice být masovou akcí a konkurovat v této oblasti již zavedeným a úspěšným projektům.  Jako všechny náročné milovnice módy chceme mít možnost vybírat si nejenom z drahých kolekcí známých módních značek. Novinkou prosincové G’n’G bude povídání s Chantal Poullain nejen o tom, jak pomocí oblečení a doplňků zvolených  podle momentálního „stavu duše“  můžeme dokonale zarámovat  svůj každodenní obraz,“  říká jedna z autorek projektu.

I tentokrát představí své modely například Iveta Pecuchová a Eva Vontorová/ETHER. K příležitosti Grace’n’Glamour připravuje Hana Havelková večerní modely, které zde budou mít premiéru. Nově se na akci objeví značka Pavel Brejcha LINE, která speciálně pro Grace‘n‘Glamour představí limitovanou kolekci zimních bund. Oděvní návrhářka Kateřina Geislerová, působící  již 12 let v Paříži, představí svou zimní kolekci prêt-à-porter 2012 inspirovanou francouzskou módou 40. let. Natálie Steklová uvede nejnovější kolekci „Nahá se vracím domů“, která je první kompletně bio až do pomyslného posledního stehu.

Předvánoční módní událost zacílí navíc také na muže. Na prosincové Grace’n’Glamour Pavel Ivančic představí aktuální kolekci v duchu oproštěné elegance ANTIDOTE, jejíž součástí je premiérově také pánská řada. Mladá módní značka RITORE, za kterou se skrývá dvojice zkušených designérů Emilie Swider a Ricardo Torini, kromě dámské kolekce a pásků představí dokonale padnoucí obleky z kašmíru a mohéru.

Dále se budou prezentovat i módní návrhářky Dana Kleinert, Jana Minaříková, Lenka Štěpánková / jsem a Monika Roženková. Kabelky a klobouky zastoupí Ivana Ostřanská, Helena Išová, Jolana Kotábová a Kateřina Čadová. Spodní prádlo uvede Tereza VU. Ze šperkařů se můžete těšit na Hanu Pokornou, Michala Kadaníka nebo Lubora Bauma.

Tato událost slibuje skutečné české umění, které nás ohromí a naše redakce se na sobotu velice těší, protože tady chybět rozhodně nemůžeme. Ihned poté vám přineseme naše dojmy a věříme, že i nějaké kousky, které jsme do svých skříní ulovily.

 

Foto: PR firem

0 Comments

Leave a Comment