Mademoiselle Guerlain přináší šik pařížský styl

/ Redakce

Parfém je stylovým doplňkem každé ženy. Odráží její osobnost a dokáže rafinovaně přitahovat pozornost. U Guerlain mají parfémovou novinku, která vás okouzlí.

Nejnovější vůně Mademoiselle Guerlain rozšiřuje nabídku této uznávané parfumérské značky. Parfém je součástí řady Les Parisiennes a zařazuje se tak k oblíbeným kouskům jako jsou Nuit d´Amour, Mon Précieux Nectar a L´Heure de Nuit. Tato nonšalantní a kouzelná vůně dokonale ztělesňuje rafinovanou a graciézní podstatu ikonické kolekce.

140022-01-GUERLAIN-Mademoiselle GUERLAIN

Inspirací pro nový parfém je elegantní, zářivá a zároveň i trochu drzá Mademoiselle Guerlain. Spontánní mladá dívka, která ví, co chce a následuje své instinkty. Nelze jí odolat, protože je ódou na radostnou bezstarostnost života. Již při prvním setkání zaujme lehkou dávkou impertinence s jiskřivým základem v podobě bergamotu a citrónu v kombinaci se zelenými nótami galbana.

Aroma tureckého medu složené z pomerančového květu a vanilky se mísí s elegantní a pudrovitou vůní kosatců. Závěr parfému tvoří sametově jemné bílé pižmo, které něžně zahaluje pokožku. Mademoiselle Guerlain je rafinovaným zpodobněním smyslnosti. Jako třešnička na dortu působí zářivě růžová stuha elegantně obepínající hrdlo flakónu, která odkazuje na jemné růžové tóny této vůně.

MELLE_Magazine_925x521

Parfém Mademoiselle Guerlain je v prodeji od 1. července 2014 v L´Institut Guerlain.

O značce Guerlain

Guerlain představuje jednu z mála kosmetických značek, která dokáže i po 182 letech fascinovat a přitahovat zájem generace za generací. Během dlouhé historie připsali mistři parfuméři pod hlavičkou značky Guerlain do vzácných knih receptur více než 800 parfémů. Ve filozofii značky a stejně tak i ve všech jejích produktech se odráží desetiletími prověřené know-how a umění vychutnávat si život. Pro přípravu každého z parfémů jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejvzácnější ingredience, pečlivá pozornost je věnována i těm nejmenším detailům a neméně důležité je také jedinečné řemeslné zpracování. To vše jde ruku v ruce s neomylným instinktem pro to, po čem zákazník touží. Již od samotného počátku nese každý parfém Guerlain pečeť dokonalosti.

Foto: Archiv značky