Novinka: Marc Jacobs představí svou kosmetickou značku

/ Redakce

Slavný módní návrhář Marc Jacobs se pustil do světa kosmetiky a přichází se svoji novou značkou, která nese název Marc Jacobs Beauty.

Marc Jacobs zatoužil zazářit i na poli kosmetiky. Pod značkou Marc Jacobs Beauty se rozhodl představit své kosmetické produkty.

Kolekce 122 kousků bude rozdělena na několik kategorií-Blacquer, Boy Tested and Girl Approved, Hi-Per Color a Smart ComplexionSmart Complexion bude zahrnovat korektory, make-upy a pudry, Blacquer pero na oční linky. Hi-Per Color bude o přípravcích na rty, oční stíny, tvářenky, bronzery a laky na nehty a v poslední unisexové řadě Boy Tested and Girl Approved se představí balzámy na rty, korektor a Brow Tamer na úpravu obočí.

„Jsem velmi mile překvapen, jak mě výsledek potěšil “ řekl návrhář a dodal „teď bych rád viděl, co na to řeknou zákazníci, ti mají konečné slovo.“

Marc Jacobs Beauty bude mít premiéru 9.srpna v sítích parfumerie Sephora ve Spojených Státech a ve vybraných buticích Marc Jacobs. Českou Republiku čeká tato událost během roku 2014.