Marge Simpson tak, jak ji neznáme

/ Redakce

Je sice fiktivní postavou, ale za ta léta a několik sérií v americkém animovaném seriálu Simpsonovi nelze pochybovat o tom, že mnohým přirostla hodně k srdci. Nyní se jí dostalo obrovské pocty – oblékla šaty světových návrhářů.

O Marge Simpson by se dalo hovořit jako o superženě. Je milující manželkou a trpělivě se stará o své tři potomky. Je chytrá, silná a nenapodobitelná svým vysokým modrým drdolem. V seriálu dokázala, že hravě zvládá roli policistky, zpěvačky i učitelky. Umí hrát bowling a prodávat nemovitosti. No řekněte, není všemocná?

Evidentně neexistuje nikdo jiný, komu by více slušely ikonické kousky všech dob, jako právě Marge s její skvělou figurou. Umělec AleXsandro Palombo, majitel populárního blogu Humor Chic se proto rozhodl ilustrovat ji včetně šatů těch nejznámějších návrhářských jmen.

Na ilustracích v přiložené fotogalerii ji tak můžete vidět v černých šatech Givenchy, které měla na sobě legendární Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho. V kostýmku typickém pro Coco Chanel, v korzetu J. P. Gaultier, který oblékla zpěvačka Madonna. Nechybí šaty Yves Saint Laurent, Dior či Versace a samozřejmě mnoho dalších velikánů, kteří tvoří historii tohoto směru umění.

Foto: Pinterest