Mary Katrantzou pracuje na modelech pro letošní Victoria’s Secret Fashion Show!

/ Redakce

Americká značka spodního prádla Victoria’s Secret nedávno oznámila spolupráci na blížící se módní přehlídce s nadanou britskou návrhářkou Mary Katrantzou. A my se rozhodně máme na co těšit.

Po úspěšné loňské kolaboraci s módním návrhářem Olivierem Rousteingem z labelu Balmain se tým Victoria’s Secret rozhodl pro další spolupráci. Tentokrát si k sobě přizval úspěšnou britskou návrhářku Mary Katrantzou, jíž proslavily barevné printy. Ne nadarmo je proto přezdívána královnou vzorů’.

 

„Všechno, co Victoria’s Secret vytváří, je o ženě, která má pocit sebejistoty a určitou empatii – ale také o ženě, která se baví tím, co má na sobě. Tato spolupráce bude odvážná, zábavná a hravá. Kolekce je navržena tak, aby šlo jednotlivé kusy nosit jako spodní prádlo, nebo jako skutečný oděv. Vše má dvojí účel. Chtěla jsem hlavně zůstat věrná dědictví naší značky, takže vzory a barvy budou nezbytnou součástí letošní kolekce,” řekla Katrantzou o chystané spolupráci. Debutovou kolekci s britskou návrhářkou budeme moct vidět již v listopadu na Victoria’s Secret Fashion Show v New Yorku.