Matthew Williamson pro Toni&Guy

/ Redakce

Tento podzim se opět potkali dva zásadní britští trendsetteři TONI&GUY Hair Meet Wardrobe a Matthew Williamson.

Letos je to již podruhé, co Matthew Williamson navrhl design pro kosmetickou taštičku, kterou dostanete je od září jako dárek za nákup produktů TONI&GUY Hair Meet Wardrobe.

IMG_7015

Koncept taštičky vznikl během přehlídky Matthew Williamsona pro podzim a zimu 2014 na London Fashion Week, na které globální ambasador TONI&GUY Hair Meet Wardrobe Mark Hampton použil klasický nízko posazený culík. Ten dokonale doplňoval typickou ženu Matthew Williamsona – silnou a energickou.

Mood Board

Zatímco velmi žádané kousky z nové kolekce budou nosit VIP osobnosti po celém světě, vybral Matthew Williamson jeden z jejích ikonických vzorů a ozdobil jím kosmetickou taštičku pro TONI&GUY Hair Meet Wardrobe, která bude k dostání celou podzimní a zimní sezónu.

Large Beauty bag_m

Design je inspirovaný 70. léty a spojuje výrazné barvy, jemné linky a hravé hvězdy, skvěle tak zachycuje podstatu složitých vzorů a potisků, které jsou pro Matthew Williamsona typické.  Výsledkem je exkluzivní módní kousek, se kterým se vám bude cestovat jedna radost.

IMG_7409

Kosmetickou taštičku lze získat při zakoupení jakýchkoliv dvou produktů značky TONI&GUY Hair Meet Wardrobe a také  od 15.- 21. 9. na Parfums.cz (ke koupi 2ks T&G), od 26. 9.-30. 10. v DM drogerie.

Foto: Archiv značky