-->

MBFW: Lidé známí i neznámí, přesto styloví

/ Monika Kolářová

Mezi rekapitulacemi jednotlivých přehlídek si dnes prohlédneme několik inspirativních fotografií outfitů, které během svátku módy v New Yorku oblékli známé blogerky, světové celebrity i další návštěvníci či náhodní kolemjdoucí.

Co si budeme povídat, pokud právě nejste na týdnu módy osobně, spolehnete se především na všechny fotografie s ním spojené. Dlouhé články jdou obvykle stranou, protože jsou to právě fotky, ze kterých čerpáme ojedinělou inspiraci a nasáváme atmosféru.

Pro dnešek jsme pro vás připravili malou rekapitulaci outfitů, které se od zahájení týdne módy v New Yorku objevily na módních blogerkách, známých celebritách, ale i obyčejných lidech z ulice. Právě pouliční móda často přináší ojedinělý pohled na danou kulturu, mix stylů a právem si jí všímají i ti nejznámější fotografové módních magazínů.

Sněhová pokrývka evidentně nebrání extravaganci, lidé mění dlouhé temné kabáty za huňaté kožešinové vesty doplněné o barevné dlouhé šály. V oblibě jsou sukně všemožných střihů, široké kalhoty, černobílé svetry i výrazná psaníčka s ozdobnými detaily.

Výjimkou ovšem nejsou ani baletní sukýnky, střevíčky jako pro princezny či monochromatické outfity doplněné o kožené rukavice a tmavé sluneční brýle.

Foto: WWD, Pinterest, Facebook; Profimedia.cz