MBPFW SS2016: Průsvitná Zuzana Kubíčková a nočně-denní Kateřina Geislerová

/ Redakce

Včerejší MBPFW den patřil již přehlídkám. Po Miro Sabo a Pavlu Brejchovi se na molo dostala kolekce Zuzany Kubíčkové následovaná Kateřinou Geislerovou, kterou na přehlídku doprovázel partner a malý syn.

Zuzana Kubíčková představila kolekci, která byla opět postavena především na průsvitných materiálech. Zuzana si vyhrála s ozdobami v podobě karetních symbolů na samotných látkách, které nás hodně baví. V kolekci pro sezonu jaro/léto 2016 si návrhářka pohrála s tématikou hazardu u karetních her, proto ty symboly. „Všudypřítomný adrenalin a radost ze hry se v kolekci propojuje s motivy karetních symbolů například ve formě výšivky. Zábrany jdou stranou, zelenou dostává odvaha a chuť riskovat. Není se čeho bát, esa v rukávu nejsou potřeba, je to jen hra… zábava se špetkou balancování na tenkém ledě,“ říká Zuzana. A my dodáváme, že jsme nadšení a to navzdory tomu, že modely z této kolekce vyžadují perfektní figuru.  Celou přehlídku doprovázela skvělá hudba, která vše umocnila. Třpytící se boty na vysokém podpatku byly skvělým doplňkem, který z vás udělá hvězdu každého casina. Zkrátka vše bylo dotažené do posledního detailu. Celou kolekci najdete zde.

11947920_1113514175342744_3921570867440189439_o

Po Zuzce Kubíčkové přišla na řadu stálice české módní scény Kateřina Geislerová, která nám pro příští sezonu velí obléci kalhoty na ruce. Ano, místo saka si oblékněte krátké kalhoty, nohavice nasuňte na paže a budete originální. Na této bázi často „ujíždí“ značka Maison Martin Margiela. Nicméně v podání Kateřiny se jedná o vysoce elegantní kousky, které ženě budou slušet, i když to bude chtít notnou dávku odvahy. Rozhodně dámy, které postrádají pas (jako já) budou z kolekce nadšené. Kateřina jim dopřává pasy rovnou dva, což z každé nudné sukně vytvoří originální módní trumf. Kateřina si s touto kolekcí velmi vyhrávala a bylo na co se koukat. „Den a noc, noc a den. Bez minulosti, bez budoucnosti. Propojení dualit, transformace. Jiný rozměr, jiné vnímání, jiná láska,“ takto vysvětluje svou kolekci samotná návrhářka. Kromě oblečení jsme včerejší večer měli možnost obdivovat i originální brýle, které modelky nasadily. Díky přítomnosti herečky Jany Plodkové a jejího partnera Filipa Žilky bylo jasné, kdo tyto úžasné obroučky pro tento večer zajistil. Troufám si uvést Žilka Optik Studio, které nám dokazuje, že i brýle mohou být dominantním šperkem celého outfitu.

11953472_1113515348675960_3114497345665429013_o

Foto: MBPFW