Čím zaujaly přehlídky Zuzany Kubíčkové a Jana Černého třetí den MBPFW SS19?

/ Redakce

Pondělní den patřil dvěma módním návrhářům – Zuzaně Kubíčkové a Janu Černému. Kubíčková uspořádala show v novorenesanční budově Rudolfinum, zatímco Jan Černý na Letenské pláni. A jak se kolekce povedly?

Zuzana Kubíčková

Módní návrhářka Zuzana Kubíčková představila svou novou kolekci na jaro a léto 2019 v nádherných prostorách novorenesanční budovy Rudolfinu. Mimoto byla přehlídka ozvláštněna zajímavou choreografií baletních sólistů z Národního divadla. Co se týče samotné módy, Kubíčková opět ukázala, jak si umí hrát s materiály a zvláště pak s detaily, jež byly od pohledu velmi pečlivé. Nechyběly ženské romantické šaty s průhlednými sukněmi nebo volány, topy, netradiční klobouky a spousta třpytu.

 

Jan Černý

Jan Černý se rozhodl, že letošní show nechá přístupnou široké veřejnosti a proto vybral i větší přehlídkovou plochu – Letenskou pláň. Černý zůstal věrný streetwear stylu, přidal několik geometrických tvarů v podobě kapes či trendy ledvinek a nechyběla ani minimalistická loga Jan, která milujeme. Kolekce se jmenuje Egotrip, což se přeneslo do celého konceptu show, která skvěle fungovala.

Foto: Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week