MDŽ s Foreo: Vyhrajte růžovou LUNU fofo

/ Redakce

S heslem #foreozenam přináší beauty značka tolik potřebnou inspiraci a my vám ve spolupráci s Foreo přidáváme ještě navíc soutěž!

Víme, že úděl žen není vždy jednoduchý. O to více ve světě, který je považován za rovný, přestože opak je pravdou. Stereotypním situacím ohledně přiřazených rolí ženy čelíme každý den a někdy to může být skutečně vyčerpávající. K dnešnímu dni vám chceme popřát, abyste byly silné a stály si za svými sny i přesvědčením i ve chvílích, které budou opravdu výzvou. V momentech, kdy je třeba si odpočinout, bychom rády jednu z vás potěšily čistícím kartáčkem LUNA fofo. Stačí sledovat náš Instagram Iconiq.cz, pod soutěžní fotku napsat, čím vás další ženy inspirují a označit přítelkyni, jež sdílí vaše girl power vize. 

Zrcadlo, zrcadlo… 

Nemůžete se cítit skvěle, pokud nebudete mít sebe sama opravdu ráda. Co na tom, že nesplňujete rozměry Viktoriiných andílků a vaše vlasy můžete postovat jedině s dodatečným #nofunnyhoney? Být silná, být krásná a být sebevědomá znamená být samá sebou. Abychom se k tomu dostaly, stačí nám odstranit veškeré přesvědčení, které do nás byly uložené po tisíce let, že dobrá žena vhodná lásky je jen ta, která není vidět a není slyšet. Proto je nutné najít svůj hlas a důvěřovat si samá sobě natolik, že už pak nelze neukázat svoji osobnost světu, ve své plné kráse, talentů, zranitelnosti a moudrosti,“ říká Cristina Muntean, mentorka a koučka business žen. Nebojte se tak být sebevědomá, vyzdvihněte své přednosti a nechte žít nedostatky. Hýčkejte si svou osobitost, i když to znamená, že se nad vaším hlasitým smíchem, vlasovými kreacemi nebo způsobem života občas někdo pohorší. Jde o váš život. 

Ve zdravém těle spokojená žena 

Dopřejte svému tělu jinou formu cvičení, než je týrání v posilovně nebo na kruhovém tréninku. Andy Coconutinfluencerka a tanečnice radí, na co při jakémkoliv tréninku nezapomenout: „Já osobně dbám na pravidelnost a stoprocentní nasazení. Důležité je, aby člověk dělal sport s nadšením, ať je to cokoliv a nehleděl na to, že je to pro něj zátěž, ale radost. Ať jsme na jakékoliv úrovni, pořád je co se učit.“ Nemusíte se hned vrhnout na trénink po vzoru profesionálních sportovců, ale pravidelnou dávku protažení byste do běžné rutiny zařadit měla. Vyberte si cvičení podle toho, kde cítíte možné problémy v budoucnu. Na bolesti zad z kancelářské práce je perfektní body ball – balanční cvičení na velkém míči – nyní nejvíc trendy cvičení roku 2019. Pokud v práci víc stojíte, než sedíte, zaměřte se na posílení chodidel, které působí preventivně proti plochým nohám, haluxům, ale také zlepší vaši chůzi. Výsledky se dostaví po pár týdnech pravidelného cvičení, a co teprve za pár let.  

Očista nejen ve sprše 

Kdo by nemiloval ten pocit reklamy na svěžest, když vylezete z provoněné koupelny zbavení tíhy celého dne? Výběru tělových olejů a sprchových pěn věnujeme spoustu času, hygienu mozku ale většina z nás odbývá. Stačí se pět minut denně věnovat jen sama sobě. Pravidelná meditace vám přinese klid, dodá energii a pomůže zkrotit emoce. Pokud nejste schopna sama vypnout, vyzkoušejte aplikaci Headspace, za kterou stojí bývalý buddhistický mnich Andy Puddicombe. 

No make-up, no filter 

I v kosmetice se dá jít cestou osvěty a podpory toho “správného” životního stylu. Na sociálních sítích se o slovo hlásí trend přirozené krásy. Fotky po ránu, po sprše nebo v moři zcela bez nalíčení? Pokud chcete docílit svěžího, přirozeného líčení, které je největším trendem posledních let, začněte správnou péčí o pleť. Jen na dokonale vyčištěné a zhydratované pleti bude vaše líčení vypadat přirozeně. Jednoduše pokud o pleť správně nepečujete, může se vám stát, že bude váš make-up více vidět a působit nepřirozeně, radí školitelka a vizážistka MAKE.ME.UP Beauty AcademyLica ArabadziVyzkoušejte FOREO LUNA 2 a po několika dnech sama uvidíte rozdíl. Dlouhé vybírání nejlichotivějšího filtru je minulostí, přichází hastagy #nomakeup a #nofilter, které si zamilujete. Třeba pak na samotný make-up zapomenete úplně. Produkty FOREO pro bezchybnou pleť kdykoliv a kdekoliv zakoupíte na foreo.comalza.czdouglas.cz a notino.cz