Michael Kors ovládl i české ženy

/ Redakce

Michael Kors je americký návrhář, který změnil styl Pařížanek.

Michael Kors je jedním z objevů šéfredaktorky Vogue Anne Wintour. To, že Anna má pro hledání talentů ten dokonalý šestý smysl, není pochyb. Tento charismatický muž nejdříve ovládl Ameriku a nyní si podmaňuje i Evropu. Navíc je neuvěřitelně úspěšný i na burze, což ve chvíli finanční recese, díky které nevládne nikde žádný optimismus, je až nevídané.

I české ženy již objevily styl tohoto návrháře, který i když nemá své přímé zastoupení v kamenném obchodě, je vidět všude. My to jen můžeme potvrdit, jelikož jeho módní doplňky jsou dominantou on-line obchodu www.beinstyle.cz a rovněž i nejprodávanějšími. Já osobně jsem od klasické Itálie moc odbíhat nechtěla, ale když vás zvědavost nahlodá, je těžké odolat. Začala jsem nejdříve jen s pouzdrem na doklady přes klíčenku a nyní i kabelku, která mě nadchla více, než jsem čekala.

Nadčasovost, elegance, jemná kůže na pohled i dotek to jsou hlavní znaky podzimní kolekce Michael Kors. Barevně se tento návrhář drží spíše při zemi a jeho oblíbenými barvami jsou především odstíny hnědé, béžové a nikdy nechybí klasická černá.

Michael Kors ctí ryzí ženskost a ryzí ženy ctí pro změnu jeho. Snad proto je tak často takovými ženami obklopen. Například německá topmodelka Heidi Klum, která je jeho skalní fanynkou, obdivovatelkou i nositelkou jeho modelů, je po jeho boku viděna velmi často. New Módní týdny nám lehounce daly nahlédnout již do příští kolekce, ve které bude opět hrát prim jasnost, ostré hrany kabelek, ale žlutá bude svítit stejně zářivě jako ostré jarní slunce.

A co vy? Máte již alespoň pouzdro na doklady ve své sbírce módních značek? Ta s názvem Michael Kors by vám rozhodně neměla chybět, pokud chcete držet krok s nejnovějšími trendy.

 

0 Comments

Leave a Comment