Milujte své tělo

/ Redakce

Ať už jste vysoká, malá, trochu baculatá nebo naopak, snažte se milovat své tělo i se všemi jeho nedostatky. Věřte, že se vám v symbióze s vaším tělem bude žít mnohem lépe.

c255efa3ef0d2dd7af2bef85f86c1dbdPřiznejte se, kolikrát jste si nad lesklými stránkami časopisů říkala “Kdybych tak měla takové vlasy, takový zadek…To bych se měla lépe. To by mě ten a ten měl raději.” Pravdou ale je, ž ani vy a ani okolí vás nebude mít raději, když budete mít hladká stehna a vlasy v barvě medu.
Přitažlivější pro ostatní se můžete stát až ve chvíli, kdy budete přitažlivá sama pro sebe. Možná si teď říkáte, že se to snadněji řekne než udělá, protože vy doslova nenávidíte své břicho nebo velký zadek a nechcete je mít ráda. A co mi na to? Mějte na sobě tedy ráda jiné věci a na ty nenáviděné přestaňte myslet.
Image je na nic
Náctileté dívky touží po tom, aby vypadaly jako jejich oblíbená herečka či zpěvačka. Velké holky by se na to měly vykašlat a chtít vypadat prostě jako ony sami. Plastický chirurg, kadeřník ani stylista vaše problémy nevyřeší, a určitě vám v životě nepomůže když budete vypadat jako Beyoncé. Nejprve si sama sebe musíte začít vážit za to, kdo jste a pak teprve dokážete najít svůj styl, svoji osobnost a dokážete ji správně podtrhnout. Tak si sakra přestaňte vytrhávat fotky z časopisů a zamyslete se.
Víte co je perfektní?
Definice perfektního vlastně neexistuje, tahle míra je totiž relativní. Pro každého je perfektní něco jiného, tak proč byste právě vy nemohla být perfektní?!! Tohle si říkejte, až budete zase chtít nadávat na své pihy nebo příliš úzké rty. Vy jste perfektní!

Naučte se sama se sebou pracovat
Netruchlete nad tím, že kvůli svým stehnům nemůžete nosit minisukně, které jsou právě IN, že si nemůžete dovolit průhledné topy kvůli bříšku a podobně. Najděte si střihy, materiály a barvy, které vám sluší a na ostatní trendy kašlete. Mezi námi, některé z nich nesluší vůbec nikomu!
Screen shot 2015-06-16 at 7.24.52 AMMeryl Streep
(herečka)
“Mladým ženám bych řekla, aby se tolik nezabývaly svou váhou, tráví tím příliš mnoho času a přitom jsou na světě mnohem lepší věci o kterých přemýšlet. Víte, v tom, co vás odlišuje od ostatních, v tom je vaše síla, podívejte se na mě. Někdo jiný by mohl můj nos nenávidět, ale já ne. Mám ho ráda!”
Adele
(zpěvačka)
“Bez ohledu na to jak člověk vypadá, měl by být sám se sebou spokojený. Můžete na sobě měnit věci, které se vám nelíbí, ale nikdy ne pro někoho jiného. Začněte teprve ve chvíli, kdy víte co chcete vy sami. Nejdříve si sami sebe musíte vážit, abyste se pak mohli měnit k lepšímu.”
Screen shot 2015-06-16 at 7.14.26 AMSerena Williams
(tenistka)
” Mou oblíbenou částí těla je můj úsměv. Myslím, že ten je důležitější než celé moje tělo.”
Kim Kardashian
(celebrita)
“Můžu mít na stehnech celulitidu a na zadku pár centimetrů navíc, ale jsem šťastná. Jsem to totiž já.”
Zdroj foto: Pinterest.com, Instagram.com