Móda je zábava, tak noste trička s obrázky

/ Redakce

Jestli by vám něco nemělo chybět v letní garderóbě, pak je to odvaha zkoušet nové věci a nebo se naopak vracet k těm k těm starým, které jste nosila jako malá holka. Jedním z takových návratů do dětství jsou trička s obrázky, která se v létě nosí všude a ke všemu.

42d72ed98e7409a02b05feadce2b879cJestli jste si myslela, že obrázkovým tričkům odzvonilo a nosí je jen zastydlí pubertální kamarádi vašeho přítele, pak jste troch zaspala dobu. Už nějaký ten pátek jsou obrázková trička velkým hitem, který nosí celebrity, modelky i lidé z umělecké branže. Do svých kostýmků je oblékají i vysoce postavené dámy, které se nebojí ukázat trochu rebelie, a to je moc dobře.

Nebojte se tenhle bláznivý kousek nakombinovat s pouzdrovou nebo romantickou baletní sukní, šortkami, tureckými kalhotami nebo jen obyčejnými džínami. Věřte, že nikdy neuděláte chybu a vždycky to bude vypadat dobře.

28690b63c4525a36f10a21c69550448bA jaká trička si vlastně vybrat? Povoleno je vše, od vtipných obrázků, přes obrázky ovoce či jídla, až po portréty a loga kapel. Klidně můžete vyhrabat své staré tričko s Michaelem Jacksonem, vzít partnerovo tričko s obrázkem Batmana nebo si nechat natisknout tričko vlastní, fantazii se meze rozhodně nekladou.

Léto je přeci od toho, aby se každý bavil a v módě to platí dvojnásobně.

Zdroj foto: Pinterest.com, archiv firem