Oslavila neuvěřitelných 100 let a přesto dobyla britský Vogue!

/ Redakce

Věk v současné době už je vážně jen číslo. Lidé se dožívají vysokého věku a každý tento dar pojímá po svém. Proto si na slovo penzista nebo senior dávejte velký pozor, protože i ve věku rovných 100 let se můžete stát modelkou oblékající značky Valentino nebo Victoria Beckham a objevit se v prestižním módním časopise Vogue.

A právě tohle se přihodilo stoleté britské dámě z Birminghamu Bo Gilbert připomínající svou vizáží britskou královnu Elizabeth II., která minulý měsíc oslavila rovněž neuvěřitelných 90 let, a která je bezesporu inspirací pro Bo. Kam ty Britky na tu dlouhověkost, ale především vitálnost chodí? To odtajnila Bo Gilbert při focení snímků pro britské vydání časopisu Vogue, který taktéž slaví 100 let.

Stejně jako britská královna i Bo ráda nosí klobouky. Již v mládí byly její nedílnou součástí a upřímně lituje, že dnes už klobouk žádnou významnou roli pro ženy nepředstavuje. Bo Gilbert nikdy neopouští svůj dům bez perfektního makeupu a stylově padnoucího outfitu. Vždy se ráda oblékala a nikdy ne pro muže, ale vždy sama pro sebe. Svůj stylový standart si drží za každých okolností i za zavřenými dveřmi domova. Má ráda krásné věci a nebojí se výrazných barev. Je to žena s velkým Ž, která se nelituje a žije naplno každý den. V mládí obdivovala herečku Audrey Hepburn.

Foto: Facebook.com/ Vogue