Moderní a minimalistická LOCKIT

/ Redakce

Již od července bude k dostání nový z pokladů značky Louis Vuitton, tentokrát je jím další nadčasová kabelka, jejíž první verze pochází z roku 1958.

Na konci padesátých let začal módní dům Louis Vuitton prodávat kultovní kabelku s názvem LOCKIT, od té doby se dočkala mnoha různých podob. Ty se ovšem ani zdaleka nemohou vyrovnat její poslední elegantní verzi z jemné kůže Veau Cachemire.

I když se nová kabelka podstatně liší od jejích předchozích sourozenců, charakteristický oblouk horní linie a emblematický zámek LV jí zůstal z původního designu zachován. Z moderních typů kabelek si LOCKIT propůjčila tenká ucha a grafický detail ústředního písmene V s kontrastním lemováním.

Kabelka se tak stává dalším kouskem, ve kterém se skloubí historie s moderností, kombinuje se v ní luxus a praktičnost, navíc je výjimečná pro svoji měkkost, lehkost a ohebnost, díky které se perfektně usídlí v každé ruce či na předloktí. Díky odepínatelnému popruhu, jehož délku lze upravit, ji lze nosit i na rameni.

Další výhodou je její prostornost podšitá kůží Veau Velours, jež disponuje velkou kapsou na zip a dvojitou kapsou na mobilní telefon. Minimalistický vzhled, na kterém vynikne charakter jemně zrnité teletiny doplněný o stříbrné kovové prvky, je už pouhou třešničkou na dortu.

Kabelka bude k dostání od července a to v elegantní černé, jasně malinové, sytě fialové, jemně béžové barvě a také v něžném odstínu Magnolia.

Foto: Archiv firmy