Moderní esence ženskosti, to jsou exkluzivní šperky Medicis

/ Redakce

Tajemná krása, neotřelé tvary, nová pojetí, luxusní provedení, precizní řemeslné zpracování a moderní esence ženskosti, to vše se promítá do nových skvostů legendární značky Baccarat.

Baccarat přináší sofistikované šperky z nové kolekce Medicis, které budou hodnotnou ozdobou každé ženy. Široké spektrum nadčasových křišťálových šperků Baccarat nabízí přívěsky, prsteny, náhrdelníky, náušnice, manžetové knoflíčky a náramky. Všechny spojuje dokonale čistý design, moderní duše a čirá krása podtrhující přirozený ženský půvab. Šperky jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálu v kombinaci se zlatem, stříbrem, ozdobnými šňůrami, nebo koženými řemínky. To vše v mnoha barevných odstínech.

Nové kolekci dominují klasické tvary a podzimní barvy jako jsou hnědá, oranžová a růžová, které dokonale doplňuje vermeil. V nabídce je náhrdelník, prsteny, náramek a manžetové knoflíčky. Šperky Baccarat svým svěžím a přitom velmi ženským designem jistě potěší každou ženu. A kdy jindy nejvíce než pod vánočním stromkem. Je to skvělá inspirace na dárek, který ocení každá z nás.

0 Comments

Leave a Comment