Módní a sportovní časomíra Bvlgari

/ Redakce

Diagono, dnes již dvacetiletá kolekce hodinek, je nyní obohacena o čtyři moderní modely, jejichž dominantním materiálem je keramika doplněná 18kt růžovým zlatem nebo ocelí.

Název Diagono inspirovala diagonální linie definující tvar pouzdra hodinek a rovněž význam řeckého slova agón (závod nebo zápas). Krédem hodinek Diagono je totiž ztělesňovat perfektní harmonii sportovního vzhledu a elegance. Nezaměnitelným prvkem hodinek Diagono je také dvojitě gravírované logo Bvlgari zdobící obvod lunety a typické “šrouby” přichycující pouzdro hodinek k tahu.

 

Pánské Diagono Ceramic jsou čistě sportovního stylu. Tento sportovní náboj hodinkám dodává kombinace matného finiše kovu s černou keramickou lunetou a tlačítky chronografu, jejichž povrch je rovněž matný. Černý číselník zdobí tři sčítače chronografu, jejichž barevnost ladí s ručkami a indexy hodin z růžového zlata nebo z oceli. Ručky a indexy jsou navíc opatřeny vrstvou luminiscenčního materiálu Superluminova®. Sportovní eleganci hodinek perfektně doplňuje robustní černý gumový tah zdobený pásky oceli nebo 18 kt růžového zlata.

Hodinky jsou významnou součástí vaší osobnosti a je velice důležité o jejich výběru přemýšlet a dobře zvolit. Tato kolekce by pro vás mohla být velkou inspirací.

 

Foto: 2media.cz

0 Comments

Leave a Comment