Módní styl Letizie Ortiz, španělské královny určující trendy

/ Redakce

Letizie Ortiz je královnou španělského lidu, který byl nejdříve opatrný v jejím přijetí a nyní ji miluje. Po sňatku s princem Filipem se dokázala Letizia díky osobitému půvabu a milé povaze zařadit mezi evropskou královskou smetánku a díky vytříbenému vkusu i módní ikonou.

Letizie Ortiz je nejstarší ze tří sester. Nejmladší z nich v roce 2007 spáchala sebevraždu. Kariéru započala Letizie v novinách a rovněž působila coby moderátorka televizních zpráv. Byla jednou z ústředních moderátorek, která španělský lid informovala o teroristických útocích v New Yorku 11.září 2001. Žurnalistka to byla velmi talentovaná. Je držitelkou ceny Larra v kategorii pro novináře do třiceti let.

Letizie byla již dříve vdaná, což byl jeden z důvodů, proč ji španělský lid neměl rád. Tím druhým byl její neurozený původ a skandály, které se ještě před svatbou s princem Filipem objevily v médiích. Letizia byla obviněna, že trpí anorexií, a že v minulosti prodělala úmyslný potrat. Nic z toho však lásce toho krásného páru nebránilo a v roce 2004 svůj vztah zpečetili svatbou a dnes společně vychovávají dvě dcery princeznu Leonor a princeznu Sofii. Od roku 2014 společně zasedli na královský trůn a jsou ozdobou španělského království.

Přes první nevole a nepřijetí je dnes Letizie jednou z nejoblíbenějších členů španělského královského rodu. Lidé ji nejčastěji srovnávají s britskou vévodkyní Kate, která stejně jako Letizie, se snaží žít život normálního člověka. Není to snadné, ale ne nemožné. Obě se věnují charitě, obě rozdávají úsměvy na všechny strany, obě jsou vzorné matky a obě mají styl.

1

Styl španělské královny je vysoce elegantní a většinou minimalistický. Její postavě však sluší vše, ale Letizie si je vědoma svého postavení, které ctí. Nicméně její módní kreace nejsou zdaleka nudné, jak by se mohlo zdát. Dokáže se obléci i do výrazných barev či vzorů, vždy však s noblesou a vkusem. Vždy je sladěná od hlavy až k patě a vytknout ji můžete jen máloco a málokdy. Nakonec, přesvědčte se sami.

40-looks-para-letizia-ortiz-a9b4ef7f-2e2a-4ec5-893b-8495a78b002c_thumb

1024_2000

 

 

Foto: Facebook.com; Tumblr.com; Pinterest.com