Momentky, které obletěly rok 2014

/ Redakce

Rok 2014 je u konce a všichni se ohlížíme zpět. Dnes vám přinášíme fotografické momentky, které obletěly svět.

Úvodní fotografie zachytila dvě kontroverzní zpěvačky věkově odlišných generací. Madonna a Miley Cyrus rády provokují. Naposledy to předvedly přímo na pódiu při živém vystoupení v rámci akce MTV Unplugged ve studiu Sunset Gower v lednu v Hollywoodu. Miley si svou chvilku velmi užila. Jako malá k Madonně vzhlížela a nyní si mohla se svou učitelkou prověřit výsledky letitých studií.

I tato momentka prošla snad všechna média. Krátce poté média informovala o rozpadu manželství této úspěšné dvojice. Dnes už je vše zase jinak a fotografie, kdy Jay-Z se klaní své ženě je opět aktuální. Jejich láska je žhavá a dle posledních informací by si pár přál druhého potomka. Tak uvidíme, zda rok 2015 bude pro ně plodným nejen hudebně.

Costume Institute Gala Benefit celebrating Charles James: Beyond Fashion, Metropolitan Museum of Art, New York, America - 05 May 2014

Rihanna patří mezi módní ikony, což se snažila dokázat i na předávání cen CFDA v červnu loňského roku. Její outfit nenechal chladným ten večer nikoho, což ona momentka dokazuje. Rihannin doprovod neodolal pohledu na vypracovaný zadeček v průsvitné róbě a fotografové tak získali unikátní fotografii, která jistě vstoupí do dějin.

profimedia-0195290645

Jistě velkou událostí byly i první narozeniny královského potomka prince George. Sotva dovršil první rok života, už mu rodiče přichystali dáreček v podobě sourozence, který se má narodit v dubnu letošního roku. Zda to bude sestřička se jménem Diana, na to si musíme počkat.

Prince George Turns One

Po řadě spekulací o homosexualitě hollywoodského fešáka George Cloonyho nastal zlom. Tento dlouho svobodný lamač ženských srdcí se oženil. Ve slunných italských Benátkách pojal za svou ženu právničku Amal Alamuddin. Zda je to skutečná láska či komedie pro celý svět ukáže asi až čas.

NEWLYWEDS GEORGE CLOONEY AND AMAL ALAMUDDIN IN VENICE!

Rihanna, Cara Delevingne, Stella McCartney, Kate Bosworth, Reese Witherspoon…skupinka, kterou nemohli fotografové nechat bez povšimnutí. Vznikla tak unikátní fotografie zachycující úspěšné krásné ambiciózní a talentované ženy, kterým patří jak módní tak herecký a modelingový svět.

The Metropolitan Museum of Art's COSTUME INSTITUTE Benefit Celebrating the Opening of Charles James: Beyond Fashion and the Anna Wintour Costume Center - Dinner

Od odchodu Marca Jacobse z postu kreativního ředitele značky Louis Vuitton uběhla už nějaká ta doba a o Marcovi jsme toho příliš neslyšeli. Na přelomu roku ho fotografové zastihli, jak venčí svého milovaného psa na pláži, kde ho doprovázel pohledný muž.

PREMIUM EXCLUSIVE Marc Jacobs walking his dogs in St. Bart

Salzburg hostil vskutku unikátní pohádkovou přehlídku Chanel Pre-Fall 2015. Karl nechal promluvit svoji romantickou část duše a do přehlídky investoval nejen velkou porci energie, ale také historický odkaz, metry krajky a mašlí, které kontrastovaly s černými koženými modely a tajemnou částí kolekce. Mezi hosty vystoupil v doprovodu své nynější múzy modelky Cary Delevingne.

SAlzburg pre-fall chanel

Jaké fotografické příležitosti nám nabídne rok 2015, budeme pro vás obezřetně sledovat.

Foto: Profimedia.cz