Moře krásy na Pražském hradě

/ Redakce

Španělský sál Pražského hradu bude ve středu 4. září od 20:30 hod. hostit šestnáct finalistek prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2013 pro Českou a Slovenskou republiku.

Soutěž Elite Model Look je největší modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí přes 400.000 dívek z více než 60 zemí. Letošní ročník bude opět probíhat ve velkém stylu. Finalistky obléknou modely z luxusních pražských butiků SIMPLE Concept Store a DUSNI3. První zmiňovaný butik nás nechá nahlédnout do kolekcí značky Acne Studios a francouzské ikony Isabel Marant. DUSNI3 oblékne budoucí světové modelky do kolekcí značek Vivienne Westwood, Jean Paul Knott, Ilaria Nistri či Tsumori Chisato. Finalistky budou prezentovat i originální kolekci Art Deco Galerie, kterou pro finálový večer sestavila osobně Mili Vávrová.

DUSNI3

DUSNI3

Na finálovém večeru nebudou chybět ani známé tváře, který svět modelingu už velmi dobře zná. Španělský sál přivítá ambasadorku projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2013 Michaelou Kocianovou, českou vítězkou světového finále EML 2006 Denisou Dvořákovou, Karolínu Mrozkovou, slovenskou vítězku světového finále EML 2003 Denisu Dvončovou, Michaelu Hlaváčkovou a další.

Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová

Večerem vás opět provede moderátor Leoš Mareš a jedním z hudebních hostů bude zpěvák a herec Ondřej Brzobohatý. O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií a zahraničních modelingových agentů, jejíž předsedkyní se stala světová topmodelka Daniela Peštová. V porotě nebude chybět partnerka Ondřeje česká topmodelka a ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2013 Taťána Kuchařová, prezident sítě Elite Model Management Vick Mihaci či ředitel soutěže Sáša Jány. Ten je velice potěšen stoupajícím zájmem mladých slečen o  soutěž Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Letos se jich přihlásilo více než 8.000 dívek. Z nich bylo vybráno 16 nadějných finalistek. „Věřím, že dívky, které zvítězí ve Španělském sále, budou úspěšně reprezentovat obě země i na světovém finále v čínském Shenzenu, které se uskuteční v listopadu“, dodal Saša Jány.

 

Adéla Martynková a Saša Jány

Adéla Martynková a Saša Jány

Partnery této významné soutěže se letos staly společnosti Schwarzkopf nebo Laboratoire Bioderma. Oficiální dekorativní kosmetikou finalistek se pro tento rok stala značka Gosh Cosmetics z Dánska. Mezi dalšími pozvanými hosty budou například  topmodelka Pavlína Němcová či Kateřina Sokolová za Elite Praguea a také zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu.

Jsem poctěn, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR se může opět konat v jedinečném prostředí Španělského sálu Pražského hradu. Doufám, že česká a slovenská krása a spojení tohoto prostoru s kolekcemi jako Vivienne Westwood či Acne Studios budou exkluzivním módním zážitkem“, dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Je tedy jasné, že i letošní ročník přinese mnoho zajímavého a redaktorky Iconiq.cz budou u toho a o své zážitky a dojmy se s vámi podělí.

Foto: Profimedia.cz