Moschino a Nicholas Kirkwood zkrášlily Samsung

/ Redakce

K nejnovějšímu smartphonu Samsung GALAXY S5 si nyní můžete pořídit designérský kousek v podobě hravého flipového pouzdra. Ikony ze světa módy se podílely také na návrzích výměnných pásků pro chytrá nositelná zařízení Gear.

Samsung rozšiřuje nabídku příslušenství pro svou vlajkovou loď mezi smartphony Samsung GALAXY S5 o nevšední flipová pouzdra s kapsou.

Také chytré hodinky Gear 2, Gear 2 Neo a fitness náramek Gear Fit se dočkaly nových variant výměnných pásků. Za originálním designem ve stylu Love & Peace stojí legendární italská módní značka Moschino a britský návrhář  luxusní obuvi Nicholas Kirkwood.

Na českém trhu jsou k dostání u vybraných prodejců od začátku června. K dostání jsou v barevných kombinacích bílo-červená, bílo-zlatá, bílo-stříbrná a zeleno-stříbrná s různými vzory, mezi kterými nechybí srdce typické pro Moschino.

Jedinečná nositelná zařízení Samsung Gear ještě lépe vystihnou váš styl díky rozšířené řadě výměnných pásků. Kromě nových barev včetně neonově zelené, červené či modré (Gear Fit) jsou hypoalergenní pásky k dostání také ve speciální designérské edici právě od Moschino a Nicholase Kirkwooda.

Foto: Archiv značky