Multibrandový butik Obssesion se rozrůstá

/ Redakce

Skvělá zpráva pro příznivce luxusní módy, bot a doplňků.

Multibrandový butik Obsession se rozrostl. Již od července si můžete na nové adrese Maiselova 16 prohlédnout a nakoupit další ikonické kousky od značek Marco Varni, Gianvito Rossi a Rosantica. Nový butik je hned naproti stávajícímu a je tentokrát zaměřen na doplňky, šperky a luxusní obuv. Představíme si hned několik značek, kteří jsou v Obsession II zastoupeni.

Gianvito Rossi je synem známého italského obuvníka Sergio Rossi, odtud také pochází i jeho dokonalá znalost řemesla. Jeho módní rada pro nadcházející podzim a zimu zní, “pořiďte si lodičky a kotníkovou obuv s dominantními prvky jako je krajka, ozdobné metalické cvočky a výstřední střapce.” Ultra ženské a sofistikované, s důrazem na kreativní eleganci a estetické linie opticky prodlužující lidské tělo. Takové bude podle Gianvita nadcházející období.  Italská značka Rosantica, pod vedením kreativní ředitelky Michely Panero, využívá tradiční výrobu šperků, jejíž technika byla vyvinuta již před staletími a udržuje tak odkaz italského šperkařství. Každý šperk je originál a nikdy nenajdete dva identické kousky. Důraz klade na použití přírodních drahokamů a polodrahokamů.

Multibrand Store Obsession otevřel své dveře na jaře 2010 a za krátkou dobu se stal oblíbenou zastávkou příznivců luxusní módy a zvučných světových značek. Pracovní tým tvoří lidé s citem pro módu a vášní pro nejnovější trendy. Každý rok pečlivě vybírá to nejlepší přímo z přehlídkových mol. Ve dvoupodlažním butiku s rozlohou 350 m2 najdete například značky Ralph Lauren Collection, Oscar de la Renta, Emilio Pucci, Maison Martin Margiela či Nina Ricci.

 

Foto: PR firem