Muži a jejich vlasy

/ Redakce

Vlasy. Někteří muži je řeší, někteří méně a někteří vůbec. Jak nám vybraní pánové prozradili, jde o především o praktičnost, dispozice, trendy. Nemalé slovo při výběru nového účesu hrají samozřejmě také ženy.

Praktičnost je jasná a pochopitelná. Trávit úpravou co nejméně času, nejlepší varianta, alespoň pro většinu námi zpovídaných,  je v podstatě „vstát a jít“. Ne každému muži se to ale daří. Vlasová dispozice a geny hrají u vlasů nemalou roli. A tak mužúm vlasy stále častěji řídnou, jejich účesy se zkracují na milimetry a na řadu přichází strojek. O to delší si pak nechají narůstat vousy, což se stalo trendem, který je vidět v řadě kolekcí světoznámých kadeřníků.

Když ale geny dovolí, i pro muže existují trendy, které jsou zábavné, stylové a nepotřebují časté úpravy. Když už se tedy pánové rozhodnou pro nový účes, na řadě je postup.

 

Chce to dobrého kadeřníka, i pánský účes totiž vyžaduje školené a šikovné ruce odborníka. Pak už je na řadě odvaha zažít změnu i následná pochvala přítelkyně nebo manželky. Takže pánové, není na co čekat, inspiraci pro nový účes můžete najít i v následující galerii nebo samozřejmě také v kadeřnictvích. Skvělé pánské účesy představuje například Salon Robert Starý, kterého jsme již představovali a kolekcí pánských účesů najdete v tvorbě Petry Mechurové i Libora Šuly.

561129567d4c11a2955bf0ce0736bb92

Zdroj foto: Pinterest.com