Mystická kolekce šperků

/ Redakce

Máte rádi fantasy svět? Oblíbili jste si mystický, magický i netradiční druh módy a doplňků? Pandora vám přináší novou kolekci šperků přesně tohoto rázu.

Šperky dotvářejí celkový dojem z outfitu. Vyjadřují styl, moc, bohatství i životní cestu. Toho si je vědoma i značka Pandora, a proto si na své nové kolekci dala mimořádně záležet. Třpyt, květinové motivy i kombinovatelné prsteny jsou hlavní zbraní celé mystické pohádky pro podzim 2014.

Mystické květinové vzory

Tmavé květy zdobené černou glazurou kombinované s leskem kubické zirkonie a třpytem bílých perel na sterlingovém stříbře může znít jako bláznivá kombinace, avšak ve výsledku vypadají tyto výrobky decentně a nabízí kromě kombinovatelných prstenů i kapkové náušnice a přívěsek.

www.wetouch.dk mail@wetouch.dk +45 3920 2224

Noční modrý křišťál

Koktejlové šperky v chladně modrém odstínu rovněž vyrobených ze stříbra tvoří prsten, jemné peckové náušnice i náhrdelník s přívěskem. Šperky obohacuje právě tmavě modrý broušený křišťál.

www.wetouch.dk mail@wetouch.dk +45 3920 2224

Třpytivé listy

Přirozená symetrie, krása listů, drahých kovů a třpytivých kamenů přináší kolekce šperků s názvem podzimního listí. Třpytivé přívěsky, elegantní náušnice a prsteny inspirované abstraktními interpretacemi listů, botanikou i přírodou jako takovou. Hledejte na nich kubické zirkony a 14karátové žluté zlato na sterlingovém stříbře.

www.wetouch.dk mail@wetouch.dk +45 3920 2224

Originální materiály moderních šperků přináší Pandora a vybízí tím ženy k nošení romantických kousků zachycujících život unikátním způsobem. Ostatně oblíbily si je ženy ve více než 80 zemích na světě a teď jste na řadě vy.

Foto: Archiv firem