Na botách Skechers zůstanete závislí

/ Redakce

Jak se říká, není nad osobní zkušenost. Psát články na základě tiskových zpráv je jedna věc, ale jít a raději si vše vyzkoušet, ošahat, zažít je o poznání pro psaní snadnější. A tak jsem si s celou rodinou vyrazila na nákup bot značky Skechers, která mi upřímně řečeno, nebyla doposud až tak známá.

Na počátek něco málo ke značce. Byla založena v roce 1992, Manhattan Beach, Kalifornie, USA. Příběh se začal psát v domě na kalifornské pláži, kde se zrodila SKECHERS jako značka užitkových bot, které se staly ikonou éry grunge. Za více než dvacet let se značka stala globálním výrobcem obuvi pro muže, ženy i děti na celém světě.

skechers-3

SKECHERS jsou boty pro všechny věkové skupiny a aktivity s nepřeberným množstvím kolekcí. V nabídce najdete řadu Memory Foam s paměťovou pěnou, Relaxed Fit pro volný čas, ležérní stylové tenisky, boty i sandály. Nechybí ani výkonností řada Skechers GO vyvinuta s inovativními technologiemi pro chůzi, běh a cvičení.

skechers-1

Není divu, že se do bot zamilovala i řada slavných tváří jako například Brooke Burke-Charvet, elitní maratónský běžec Meb a sportovní legendy Joe MontanaSugar Raye Leonarda. Nelze opomenout ani inspirativní video s písní v současnosti jedné z nejoblíbenějších zpěvaček Meghan Trainor.

A nyní k našemu nákupu. Do butiku SKECHERS jsem vyrazila s celou rodinou a to konkrétně do obchodu v nákupním centru Flora v Praze. Zde rozhodně narazíte na perfektně vyškolený personál, který se vás ihned ujme a chrlí rady, které se vyplatí poslouchat. Vše začalo u mé šestileté dcery, která se obratem zamilovala do kotníkových tenisek, které při pohybu svítí, svým designem září, jsou navíc pohodlné, nemusí se zavazovat..takže naprosto splňují veškeré požadavky malých princezen, které ještě neumějí vázat tkaničky, ale design a pohodlí je pro ně už zcela zásadní. Přeci jen první školní rok nemůžete módně šlápnout vedle, abyste zapadli do kolektivu:-). Sofi nestačil jeden pár bot a hned jsme odešli s variantou k džínám i stříbrnou k sukni.

skechers-2

Druhý v pořadí byl dvanáctiletý syn, který už hledá decentnější design, ale o to víc vkládá do komfortu. Důležité je, aby seděly, což se nám příliš nedaří, protože sehnat číslo a půl je takřka nemožné. U SKECHERS jsme ty přesně padnoucí boty našli a syn je už dva týdny nesundal. Mají jen jedinou vadu, jsou příliš hezké a moc lidí mu je chválí, což jako autista moc nevyžaduje. Já jako matka jsem však pyšná.

0000198650926_skechers-142_blcl_jf_01

Ani můj muž nemohl zůstat bez krabice, kterou by si odnesl. I on je hodně konzervativní, takže šedé SKECHERS ho zaujaly na první pohled. Taktéž on si je chválí a odvážil si je obout dokonce k elegantnímu outfitu, což je současný trend, ale u něho významný krok v osobním stylu.

0000198641580_skechers-51484_lgbk_anp_01

A já? Já byla ta poslední, o to víc se nechala store manažerkou hýčkat a zvolila boty na běhání, které jsou až neuvěřitelně lehké a jejich paměťová pěna mě dostala. Po dni na podpatcích věřte, že takové boty oceníte nejen na běhání, ale i na procházku s dětmi.

11883_gycl

Takže suma sumárum, naše rodina značce SKECHERS zcela podlehla.

Foto: Archiv firem; Facebook.com/Skechers