Na kreativní vlně s Toni&Guy

/ Redakce

Na trhu dnes existuje nepřeberné množství výrobků, které klamou nádherným obalem. Upoutají pozornost, abyste vzápětí zjistili, že jejich obsah neodpovídá ani nejmenším očekáváním. To se ovšem netýká nové kolekce Creative od Toni&Guy.

Značka vlasové kosmetiky Toni&Guy přichází s novou kolekcí Creative, kolekcí stylingových přípravků, jež jsou symbolem překonávání překážek a boření tradičních hranic. Ideálně tak její myšlenka zapadá do letošní trendů vyzývajících k odvaze a kreativitě.

Globální ambasador Mark Hampton o ní říká, že je ideální pro hru s texturou a vytváření těch nejkreativnějších účesů, které vás jen napadnou. Právě Mark vytvořil pro tuto sezónu zajímavý účes vycházející z posledních trendů, jež si dokáže vytvořit každá žena sama doma (postup hledejte ve fotogalerii).

Kolekci tvoří tři výrobky zahalené do fialového kabátku, navíc charakteristické nádhernou vůní a dlouhou výdrží. Konkrétně se jedná o tvarující pastu, která vaše vlasy natvaruje a oddělí jednotlivé prameny, jimž dodá zřetelnou strukturu.

Extra tužící gel se hodí především pro krátké vlasy či ofinu a slibuje fixaci s vysokým leskem. Posledním produktem je již známý miláček, a to extrémně tužicí lak, díky kterému budete mít svůj účes pod kontrolou během celého dne. Jeho největší výhodou zůstává, že i při větším nánosu nedochází ke slepování pramenů vlasů, které zůstávají krásně lesklé.

Jednotlivé produkty z této kolekce lze zakoupit v drogerii DM, parfumerii Douglas, Tesco My Praha za doporučenou cenu 279 Kč.

Foto: Archiv firmy