Na vůni šamponu záleží

/ Redakce

99 % žen si zakládá na voňavých vlasech a pro 74 % mužů je důležitá vůně ženských vlasů, tak mluví čísla.

Většina žen miluje u sebe i svého partnera voňavé vlasy. Muži se zase rádi pootočí za ženou, které smyslně voní vlasy. Není proto divu, že vůně se stala nejdůležitějším kritériem při výběru šamponu, a to hned po účinnosti. Neodolatelné kouzlo lze přitom získat velmi snadno. Postačí vlasy umýt vybraným šamponem z nové řady Garnier Fructis s intenzivní silou ovoce. Trojice ovocných koktejlů je speciálně namíchána, aby vám dopřála intenzivní smyslový zážitek a vlasům dodala vůni oblíbeného kubánského koktejlu, ovocného smoothie, nebo exotických krajů.

Pokud mají vaše vlasy brzy po umytí sklon rychle se mastit, zvolte si zelený Fructis Citrus Mint Fresh. Kombinace čisticího citrónu a osvěžující marocké máty působí aktivně proti mastným vlasům a probouzí vaše smysly.

Pro normální vlasy bez lesku je ideálním řešením červený Fructis Grapefruit Tonic. Obsahuje účinný výtažek z antioxidačního růžového grepu, který navrací přirozený lesk. Díky novému šamponu budou vlasy silnější a lesklejší. Prostoupí je navíc povzbuzující parfém šťavnatého grepu a lesních jahod.

Pokud vaše vlasy trpí vysušováním, potřebují žlutý Fructis Fruity Passion. Šampon obsahuje zjemňující kokos a revitalizační maracuju. Výsledkem jsou silnější a lesklejší vlasy zvýrazněné okouzlujícím exotickým parfémem. Smyslné aroma šťavnatého ovoce vás doslova omámí.


0 Comments

Leave a Comment