Nablýskané prosincové obálky

/ Monika Kolářová

Blíží se poslední měsíc roku, a při té příležitosti se na pulty pomalu ale jistě dostávají prosincová vydání módní magazínů, jejichž obálky vás snad ohromí víc, než kdy jindy.

Prosincová čísla se nesou v duchu příprav zimních večírků a následných oslav vánočních svátků. Nemohou chybět outfity s blyštivými prvky, romantické šaty se záplavou peří i odvážnost. Všechna tato poznávací znamení se postupně objevují na zajímavých obálkách, jejichž tvůrci ke konci roku popustili uzdu fantazii.

Obálku časopisu Cosmpolitan zdobí kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus, která pro tentokrát zakryla více kůže než je u ní v posledních několika měsících zvykem, oblékla tělové šaty pokryté barevnými kamínky.

Již zmíněné peří nechybí na obálce britského Vogue, jeho bílá barva dává vyniknout krásné tváři legendární Kate Moss, která na prosincovém číslu společně s Johnem Gallianem pracovala jako editorka. Obdobný nápad se začleněním peří měli také v americkém InStyle s Jennifer Lawrence a portugalském Vogue s českou zástupkyní Hankou Jiříčkovou.

Annie Leibovitz měla tentokrát ve svém hledáčku americkou televizní a filmovou herečku Jessicu Chastain, jejíž žluté šaty a zrzavé vlasy nelze na obálce amerického Vogue přehlédnout.

Za pozornost jistě stojí celosvětová vydání Harper´s Bazaar. Amerika oslaví konec roku s Kate Hudson, Británie po boku Cate Blanchett a na Austrálii zbyla herečka Nicole Kidman, která bude nejspíš na počkání věštit z křišťálové koule.

Uniknout vám také nemůže americký Glamour s Lady Gaga či ruské vydání Elle, na obálce se tu objevila americká modelka Erin Heatherton.

Foto: Pinterest