Nahlédněte, H&M prozradilo žhavé kousky ze spolupráce s Maison Martin Margiela

/ Redakce

Pomalu, ale jistě se objevují fotografie a první náznaky spolupráce francouzské značky Maison Martin Margiela se švédským módním řetězcem H&M.

My vám nabízíme první snímky z reklamní kampaně, která vás již nyní dává nahlédnout do kolekce, která jistě bude mít velký ohlas po celém světě. Reklamní fotografie nafotil Sam Taylor-Johnson v ulicích Paříže. Kolekce přijde do obchodů a on-line 15.listopadu. Rozhodně si toto datum zapište do svých diářů.

A co řekli na spolupráci zástupci obou firem?

“MAISON MARTIN MARGIELA je jedním z nejdůležitějších módních domů, které udávají směr poslední tři dekády. Jsem nadšená ze spolupráce, která přinese milovníkům módy po celém světě splnění snů v podobě alespoň jednoho modelu této značky, která je pro mnoho z nich nedostupná. Tato spolupráce bude skvělým a nezapomenutelným zážitkem“, říká Margareta van den Bosch, kreativní poradce H&M.

“Jsme šťastni, že můžeme prezentovat MAISON MARTIN MARGIELA modely v H&M a nabídnout tak novou interpretaci naší vize. Svoboda módy byla vždy centrem naší kreativity. Spolupráce s H&M nám nabídla posunout naše instinkty dál. Přineseme společně kontrastní  světy těchto dvou módních domů způsobem, který nadchne všechny.” MAISON MARTIN MARGIELA

A co vy? Už se těšíte?

 

0 Comments

Leave a Comment