Nalakujte si nehty podle letošních trendů!

/ Redakce

Zapoměňte na dlouhé gelové nehty s designem francouzské manikůry. Letošní trend vyzývá ke hře s barvami a miniaturními vzory, které při troše cviku zvládnete i doma.

Nalakovat si nehty podle trendu francouzské manikůry je sice nadčasové, pro letošní rok jsou trendem barvy. A to ne jen tak ledajaké. Mimo kultovních neonových odstínů se do popředí dostávají také hravé motivy, stínování a efekty do ztracena. Nalakovat si na nehty můžete oblíbená zvířátka, proužky, zvolik efekt puntíků i doladit nehty podle outfitu.

Neonky jsou trendem i v ulicích a září na všechny strany, na nehtech vypadají možná bláznivě, ale sluší. Kdo si troufne, může si nalakovat každý prst jinou barvou. “Nahý” efekt v několika odstínech béžové nadchne i jinak zaryté nepříznivce nalakovaných nehtů. Béžová je milá, elegantní a oproti průhlednému laku schová drobné nedostatky na nehtech. Kdo si troufne, musí vyzkoušet drobounké zdobení puntíků, proužků nebo stínování. Vysoká škola laku jsou pak zvířátka i efekt leopardího vzoru.

Letošní léto totiž více než jindy platí, že “móda je hra”-lakujte, barvěte a hrajte si. Vše je povoleno.

 

Zdroj: Pinterest.com