NARS: Exploze nových odstínů

/ Redakce

NARS Cosmetics uvádí novou kolekci profesionálních štětců a šest nových odstínů lesků na rty v zářivých barvách.

Každý detail této celé kolekce je charakterizován elegantním designem François Narse, zakladatele a kreativního ředitele společnosti Nars, a Fabiena Barona z newyorské návrhářské společnosti Baron & Baron.

Make-up můžete nanést správně pouze s těmi správnými pomůckami ”  – François Nars.

A proto přichází na řadu sada profesionálních štětců. Čtyři ze šestnácti profesionálních štětců budou k dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora. Každý z nich je vyroben se štětinami nejvyšší kvality, které jsou jemně zahuštěné tak, aby zajišťovaly správnou rovnováhu pro precizní a profesionální aplikaci makeupu. Štětce a jejich konečný vzhled se vyznačují, pro značku tak ikonickým, černým matným povrchem, který nese vyryté logo a jasně červenou doplňující barvu.

nars_titulka

 

NARS také představuje kompletní řadu lesků na rty s novým složením, která se skládá z několika odstínů, se kterými vytvoříte sofistikovaný, přirozeně vypadající lesk na rtech, ideální pro dodání půvabu každodennímu vzhledu. Tyto lesky na rty mají hedvábnou texturu a nový aplikátor umožňuje precizní aplikaci pro delší a pohodlnější nošení. Obsahují také vyživující a hydratační složky, které vyhlazují jemné linky a zanechávají rty plné. K dispozici je šest avantgardních odstínů.

nars

Značku NARS najdete exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Foto: Archiv značky