Navštivte nejmodernější wellness hotely v ČR

/ Redakce

Chytly vás chmury, že léto už je v nenávratnu a čeká nás chladná zima? Pokud vzpomínáte na letní dovolenou a podzim k vašim oblíbeným obdobím nepatří, máme nápad, jak vám zlepšit náladu.

Udělejte z podzimu období odpočinku a vypravte se na výlet za wellness a relaxací. Češi wellness pobyty milují a pokud je příležitost prožít alespoň víkend ve vířivce nebo v její těsné blízkosti, neváhají ani minutu. Propadněte kouzlu podzimního cestování s wellness bonusem i vy.

Na opravdový luxus se můžete těšit v Hotelu Theatre v Olomouci. Ihned, jak vstoupíte do prostoru recepce, přijdete si jak v jiném světě. Vše nablýskané, extravagantní a noblesní. Takové jsou také nejen pokoje, kde budete ubytovaní, ale i wellness stvořené pro odpočinek. Wellness Scene, které je součástí hotelu, nabízí návštěvníkům možnost privátního odpočinku a množství procedur. Příjemným překvapením může být i návštěva restaurace Entree, nad kterou drží dozor šéfkuchař Přemysl Forejt.

Endemit je unikát. A proto za ním budete muset vycestovat až do Beskyd. Endemit Boutique Hotel & Spa vás přivítá v Horní Bečvě s otevřenou náručí. Jako první uvidíte moderní budovu obloženou dřevem, poté ucítíte bylinky, jejichž vůně se line celým hotelovým komplexem a pak už budete jen nerušeně odpočívat. Majitelé si zakládají na perfektních službách a dávají si záležet na všech detailech. Masáže, sauny či plavecký bazén vám budou plně k dispozici.

I když budova Grandhotelu Ambassador Národní dům působí na první pohled historicky, uvnitř skrývá moderně vybavené elegantní prostory a luxusní wellness. Přijměte pozvání a užijte si příjemnou relaxaci přímo v srdci Karlových Varů.

Zmírněte podzimní smutky s výletem za odpočinkem. Wellness hotely, nová místa a nové zážitky vám dodají energii do dalších dnů a zlepší vám náladu. Už teď se na to můžete těšit!