Nebojte se rozzářit své rty

/ Redakce

Chcete ohromit své okolí?

Poté se inspirujte zářivými barvami Color Sensational Vivids od Maybelline New York. Kosmické odstíny dodají vašim rtům intenzitu, živost a neodolatelnou svěžest.

Značka Maybelline New York vám přináší novou řadu rtěnek Color Sensational Vivids. Ta je tvořena zářivými pigmenty, které dodávají barvě živelnou sytost. Výtažek z medového nektaru zase dodává krémovou konzistenci a rtům tak dokonalý pocit péče a jemnosti. V řadě najdete hned čtyři odstíny, Pink pop, Shocking coral, Vivid rose, Hot plum.

Díky těmto novým rtěnkám dosáhnete výrazného moderního líčení, které vyžaduje styl a preciznost. Pokud se toužíte stát kráskou zimní sezony, pak si jemně naličte oči a důraz klaďte právě na vaše rty, které zahalte do jednoho ze 4  módních živelných odstínů Color Sensational Vivids. Výsledek bude stát určitě zato.

I ambasadorka značky Maybelline New York americká modelka Emily Didonato podlehla těmto rtěnkám a dodává; „Miluji zářivou růžovou a červenou. Barvy Color Sensational Vivids jsou nádherné, zejména odstín Fuchsia Flash krásně sedí na mých rtech a dodává mým očím jiskru.

 

Foto: PR firem