Nechte rozkvést své vlasy s L‘Oréal Professionnel

/ Redakce

Módní přehlídky září květinami všech barev, módní domy nechaly rozkvést své výlohy a i známé tváře Hollywoodu se nechaly zlákat květinovým boomem. Jak to tak vypadá, rozkvést potřebují už jen vaše vlasy.

Jedno staré přísloví praví, že „Není nic nestálejšího než dámský účes“. Něco na tom bude. I jaro sebou nese touhu po změně. Co přinášejí nové trendy ve vlasech a jakou barvu zvolit k novým šatům? Zeptali jsme se těch nejpovolanějších.

Kolekci inspirovanou přírodou přináší L‘Oréal Professionnel. A nejde jen o květiny ve vlasech, nové odstíny Mokka v neomezených kombinacích, které přesně ladí ke stylu osobnosti každé ženy, vás od dubna potkají v salonech L‘Oréal Professionnel .

Mokka odstíny jsou barevnou lahůdkou pro kadeřníka, vytvořené tak, aby reálně odrážely přírodu. Odpovídají na skutečné požadavky dnešních klientů-přirozenost, smyslnost a sofistikovanost v každém prameni. Kolekce Ombrés Nature si hraje se světlem i stínem v každém jednotlivém pramínku, s velkým důrazem na barvy.

Profesionální tým v čele s českými a slovenskými ambasadory L´Oréal Professionnel se inspiroval kolekcí Ombrés Nature a vytvořil své účesy k různým příležitostem i typům vlasů. „Letošní kolekce je krásná a žensky jemná. Mokka odstíny sluší jak ženám, které mají rády studené odlesky,i těm, co jim vyhovují teplé.“ říká kadeřnice Petra Měchurová. Vlasový stylista Marek Pátl vyzkoušel barvy na dlouhých vlasech „Hra světla se na dlouhých vlasech promítá v různých částech. Díky nerovnoměrnému prosvětlení účes přirozeně září.“

Vyzkoušet si kolekci Ombrés Nature můžete od dubna v salonech L‘Oréal Professionnel.

Foto: Petr Weigl