Nechte se inspirovat make-upem filmových hvězd v Cannes

/ Redakce

Zářící filmové hvězdy a jejich honosné róby na červeném koberci na festivalu v Cannes jsme vám již představili. Pojďme se na ně podívat tentokrát trochu zblízka.

Značka L’Oréal Paris byla oficiálním make-up artistou celé události a představila na červeném koberci festivalové líčení, které dalo noblesním róbám pomyslnou třešničku. Připravila také praktický průvodce jednotlivými hvězdnými looky, který vám pomůže při výběru vhodného produktu.

Své půvaby do rukou profesionálních vizážistů značky L’Oréal Paris svěřila například herečka Eva Longoria, Nicole Kidman či Julianne Moore, jejíž světlá pleť a jemné rysy daly vyniknout výrazným očním linkám.

Exotická herečka Freida Pinto, kterou známe například z filmu “Milionář z chatrče”, je ambasadorkou značky L’Oréal Paris a okouzlila v Cannes jemně růžovými šaty, které doladila jemným líčením v tónu a nechala tak přirozeně vyniknout svoji snědou pleť. Indická herečka Aishwarya Rai zas nechala líčením vyniknout svůj podmanivý pohled a výrazné oči, které byly zvýrazněny tužkou na oči Colour Riche le Khol.

Nechte se i vy inspirovat jednotlivými hvězdnými looky a připravte se tak na zářivou promenádu po červeném koberci.

Foto: Archiv