Nejelegantnější ze všech žen

/ Redakce

Francouzská značka Lancôme přichází s podzimním líčením Midnight Roses.

Letošní trendy líčení jsou inspirovány atmosférou pařížské noci. Lancôme vytváří maximálně ženský, sofistikovaný vzhled, jehož základ tvoří škála purpurových odstínů. Purpurová barva si pohrává s lesklými i matnými efekty a dokonale tak symbolizuje kouzlo pověstné pařížské noci.

Základem je jemný pudr vytvořený novou technologií,  která spojuje tzv. marshmallow texturu a rozjasňující efekt. Pudr je zářivý, extra jemný a na pleti zanechává závoj průzračného perleťového světla připomínající odlesk měsíční záře na březích Seiny. Nezbytnou součástí každé kosmetické řady jsou stíny, které zvýrazní nejen oči, ale i obočí. Oční stíny Le Regard Pro jsou uloženy v balení, které se vejde do každé kabelky, takže svůj vzhled můžete kdykoli oživit. V balení najdete tři odstíny hnědé, které můžete míchat a používat podle potřeby. Pro úpravu linie obočí jednoduše nanesete těsně pod nadočnicový oblouk pro zvýraznění pohledu. Navíc vás čeká i překvapení v podobě pinzety, kterou v nádherné krabičce najdete jako součást.

Legendární rtěnka Absolu Rouge nesmí ani v této podzimní sérii dekorativní kosmetiky chybět. Navíc je poprvé matná jako samet. Díky svému složení, obohacenému o Pro-Xylane™, je velmi příjemná a dodává rtům krásný tvar. L’Absolu Rouge Mat halí rty do tří nových purpurových a maximálně svůdných odstínů. Lesk L’Absolu Crème de Brillance se oblékl do nového, matného hávu. Má krycí vlastnosti rtěnky a jemnost lesku. Díky své krémové struktuře je sametový a pro rty příjemný. L’Absolu Crème de Mat promění vaše rty v okvětní lístky purpurové růže.

Vaše cesta za krásou nemůže být dokonalejší.

 

Foto: PR firem