Nejkrásnější outfity Robin Wright, první dámy seriálu Dům z Karet

/ Redakce

Seriál Dům z karet patří v současné době mezi ty nejvíce sledované. Ukazuje zákulisí vysoké americké politiky i tajemství amerického snu. Součástí úspěchu každého seriálu jsou kostýmy, které inspirují diváky, v tomto případě divačky. Robin Wright je navíc mimořádně charismatická, elegantní dáma se skvělou postavou, co víc přát dvorní kostymérce.

Robin Wright si pamatujeme jako mladinkou hippie dívku z legendárního filmu Forest Gump. Dlouhá léta byla manželkou bouřliváka Seana Penna, díky kterému se na dlouhou dobu stáhla z veřejného života a pečovala nejen o něj, ale i o dvě společné děti. Po rozvodu se, jako každá rozvedená žena, vrhla zpět do práce. A svět a rovněž herečka sama jsou jistě rádi. Robin se stala nejlépe placenou ženou v televizi a nyní se dokonce začíná věnovat režii. Není tohle inspirace pro ty, kteří právě nyní řeší nepříznivou rodinou situaci?

ss03-robin-wright-fashion

Dáma s velkým autem, dokonale designově vybaveným bytem, lodičkami od Christiana Louboutina a záviděníhodným šatníkem. To je první dáma Domu z karet.

ss04-robin-wright-fashion

Robin díky seriálu získala filmovou cenu Zlatý Globus. Vrátila se zpět na titulní strany předních módních magazínů.

ss05-robin-wright-fashion

Osobní a dlouholetá stylistka Robin Wright Kemal Harris se stala i hlavní kostymérkou seriálu. Žádný z outfitů není vyrobený na míru. Kemal vsadila na světové návrháře a tradiční značky. Hlavní postavu Claire Underwood oblékla do outfitů od Michaela Korse, Joseph Altuzarra, Ralpha Laurena, Burberry, Jason Wu, Proenza Schouler, Armani, Derek Lam nebo Alexander McQueen.

ss01-robin-wright-fashion

Ani na módní doplňky se u Claire nezapomíná. Luxusní boty jsou pro první dámu základ. Ani na hodinky se nezapomnělo. Stylistka Kamel zvolila klasiku značky Cartier, kterou nosila rovněž skutečná první dáma Jackie Kennedy.

ss06-robin-wright-fashion

Nechte se inspirovat nejen vysokou politikou a cestou za úspěchem. Bez perfektního stylingu se americký sen stejně málokomu splní.

ss07-robin-wright-fashion

ss08-robin-wright-fashion

ss09-robin-wright-fashion

ss10-robin-wright-fashion

a-ss02-robin-wright-fashion

Foto: Netflix