Od Karlie k Beyoncé: Co si inspirativní hvězdy oblékají v létě?

/ Redakce

Hledáte novou inspiraci pro vaše outfity na dovolenou? Inspirujte se u těch nejpovolanějších! Kterým hvězdám to tohle léto nejvíce slušelo?

Emily Ratajkowski

I když Emily zbožňujeme převážně pro její beach looky v dokonalých plavkách a s ještě lepším tělem, rozhodně bychom neměli opomenout ani trochu více zahalený outfit. Bílý zavinovací overal a s minimalistickými sandálky a zlatými doplňky bude vypadat naprosto skvěle na večerní procházku městem, ale i romantickou večeři.

Kendall Jenner

Jaké by měly být plavky tohoto léta? Rozhodně co nejvíce barevné! Vsaďte na pastelové barvy a nebojte se ani těch výrazných. Co třeba zářivě žlutá, oranžová nebo trendy levandulová? Díky těmto odstínům skvěle podtrhnete vaše bronzové opálení a zvýrazníte tak své křivky. Pokud nemáte příliš tvarovaný pas, volte kalhotky s vysokým pasem, který vám ho alespoň opticky vytvoří.

Karlie Kloss

Stále jste ještě nenašli dostatek odvahy na all day pyjama look? Vyzkoušejte ho právě teď! Letní dovolená k takovému outfitu doslova vybízí. Nemějte strach z barev, nových materiálů, ani vzorů. Aby pyžamový outfit působil jako záměr, nezapomeňte na doplňky. Slaměný klobouk, trendy pantoflíčky, výrazná kabelka a hodně řetízků.

Beyoncé

Chcete se alespoň na jeden den cítit jako na prosluněné dovolené v Toskánsku? Zkuste to jako Queen B a oblékněte si výrazné květinové šaty ve stylu Dolce & Gabbana. K dokonalému výsledku chybí už jen velké růžové brýle, pohodlné sandálky, proutěný košík a sklenka dobrého prosecca. La dolce vita!